کارگردان و دو عضو ارشد بازی Diablo 4 شرکت بلیزارد را ترک کردند

کارگردان و دو عضو ارشد بازی Diablo 4 شرکت بلیزارد را ترک کردند

سیاوش اسدی سیاوش اسدی
1 سال و 9 ماه و 24 روز پیش

بر اساس گزارش وبسایت Kotaku، لوییس باریگا (Luis Barriga)، کارگردان بازی Diablo 4 و از چهره‌های شناخته‌شده استودیوهای بلیزارد، به تازگی این شرکت را ترک کرده است. علاوه بر او جسی مک‌کری (Jesse McCree)،‌ سرپرست طراحی بازی Diablo 4 و همچنین جاناتان لی‌کرفت (Jonathan LeCraft)، طراح بازی World of Warcraft نیز از این شرکت جدا شده‌اند. نکته قابل توجه این است که جدایی این سه پیش از گزارش وبسایت Kotaku کاملا محرمانه بوده است و بلیزارد به دلیل نامشخصی هرگز این مسئله را با عموم در میان نگذاشته است. اما پس انتشار این گزارش، اکتیویژن با ارسال بیانیه‌ای به شرح زیر جدایی هر سه را تایید کرد:

«ما اعضای بسیار بااستعدادی را در شرکت خود داریم که جایگزین آن سه خواهند شد و افراد دیگری را نیز در شرایط مناسب جایگزین اعضایی که خارج شده‌اند خواهیم کرد. ما از بابت ایکه می‌توانیم روند پروژه را ادامه دهیم مطمئن هستیم و باور داریم که می‌توانیم تجربه بی‌نظیری را برای بازیکنان به ارمغان آوریم. ما به مسیر خود ادامه می‌دهیم تا فضایی پربازده و ایمنی را برای کارکنان خود ایجاد کنیم.»

کارگردان و دو عضو ارشد بازی Diablo 4 شرکت بلیزارد را ترک کردند

نام جسی مک‌کری شاید برای برخی از بازیکنان بازی Overwatch آشنا باشد، زیرا که نام یکی از شخصیت‌های این بازی از نام او الهام گرفته شده است. از آنجایی که بلیزارد در گذشته پس از اخراج الکس افراسیابی (Alex Afrasiabi)، نام او را تماما از بازی World of Warcraft حذف کرد، باید دید آیا این اتفاق در مورد جسی مک‌کری و بازی Overwatch نیز تکرار می‌شود یا خیر. 

نظر شما درباره تغییرات ایجاد شده در بلیزارد و آینده بازی Diablo 4 چیست؟

برچسب ها: , Diablo 4
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.