بازی Skull & Bones چندبار ریبوت شده است

بازی Skull & Bones چندبار ریبوت شده است

خشایار بهرامی خشایار بهرامی 7 ماه و 20 روز پیش

پس از گذشت مدت زمان زیادی هنوز مشخص نیست که چه اتفاقی برای پروژهی بازی Skull & Bones محصول کمپانی فرانسوی یوبیسافت رخ داده است؛ این بازی در ابتدا برای انتشار در اواخر سال 2018 برنامه ریزی شده بود که با دو تاخیر پشت سر هم مواجه شد و پس از آن تا به امروز هیچ گونه جزییاتی از روند پروژه ساخت آن اعلام نشده است. چندی پیش نیز یوبیسافت اعلام کرد که عرضه پنج عنوان جدید را بین آپریل 2020 تا مارچ 2021 برنامه ریزی کرده است و از آنجا که این عناوین عبارتاند از بازی Watch Dogs: Legion، بازی Rainbow Six Siege: Quarantine و بازی Gods & Monsters به همراه دو بازی از فرنچایزهای مطرح این کمپانی که احتمالا عناوین جدید دو فرنچایز Assassin’s Creed و Far Cry خواهند بود، در آیندهی نزدیک شاهد انتشار بازی Skull & Bones نخواهیم بود.

 

جیسون شریر (Jason Schreier) خبرنگار معتبر وبسایت Kotaku در پاسخ یکی از کاربران در توییتر در مورد سرنوشت این بازی اعلام کرد که این بازی بارها ریبوت شده و کارگردان آن نیز در اواخر سال 2018 از پروژه کناره گیری کرده است بنابراین نباید منتظرعرضه این عنوان در آینده نزدیک باشیم. از طرفی اگر بخواهیم واقع بینانه به بازی Skull & Bones نگاه کنیم، این بازی همان بخش مبارزات دریایی سری Assassin’s Creed است که از آن فرنچایز جدا شده است و به تنهایی چیزی برای عرضه ندارد بنابراین این تاخیرها و ریبوتهای صورت گرفته در پروژه ساخت آن را میتوان به معنای ایجاد تغییرات کلی در بازی و ساخت یک IP منحصر به فرد در نظر گرفت!

 

در زمان معرفی بازی Skull & Bones، یوبیسافت این عنوان را چنین توصیف کرد:

در دوران طلایی دزدان دریایی، کاپیتانهان مرتد و خائن بزرگترین سلاحهای روی زمین یعنی کشتیها جنگی را فرماندهی میکنند. در این بازی، شما یک کاپیتان تازه کار خواهید بود که حکم بخشش پادشاه را رد کرده و از دریای کارائیب به سمت اقیانوس هند حرکت کرده است. این آبها همواره میدان نبردی برای امپراطوریهای استعمارگر، شرکتهای تجاری قدرتمند و دزدان دریایی بیرحم بوده است که به منظور نجات یافتن از همه آن‌ها شما باید یک ناوگان مرگبار را بسازید و برای مقابله با دشمنان و پیشی گرفتن از دیگران، با دیگر دزدان دریایی متحد شوید.
برچسب ها: Skull & Bones
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:

مطالب مشابه

نظر کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید