راهنمای بازی The Last of Us 2 – مکان پیدا کردن تمام سکه ها

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی 11 روز پیش

مانند «الی» که علاقه زیادی به جمع آوری کارت‌های کمیک دارد، «اَبی» در طول بازی کلکسیون سکه‌های ایالتی خود را کامل می‌کند. در طول بازی 32 سکه در نقاط کور نقشه قرار داده شده اند و ممکن است بدون دیدن بسیاری از آن‌ها از کنارشان بگذرید. اگر هنوز بازی را تمام نکرده‌اید و یا قصد تجربه بازی در آینده را دارید از خواندن این مطلب پرهیز کنید.

 

Abby Prologue

Virginia

سکه Virginia روی سطل زباله‌ای که ابی از آن برای رسیدن به سقف استفاده می‌کند قرار دارد.

 

روز اول – Stadium

Alaska

 بعد از این‌ که ابی از اتاق خواب خارج می‌شود، به سمت چپ بروید تا سکه Alaska را کنار کُنده‌های چوب پیدا کنید.

Maine 

بعد از پیدا کردن سکه قبلی، از دو راه پله‌ پایین بیایید اما قبل از عبور از سومین راه پله، می‌توانید یک سکه Maine را روی یکی از نیمکت‌ها مشاهده کنید.

 

New Jersey 

بعد از ملاقات با سگ‌ها، یک نقاشی دیواری بزرگ با علامت WLF روی دیوار سمت راست خود می‌بینید که یک سکه New Jersey زیر آن وجود دارد.

 

Vermont 

یک سکه Vermont به محض خروج از انبار مهمات و در سمت چپ اتاق، در یک قفسه قرار دارد.


روز اول –  On Foot
 

Kentucky

 به محض شروع این چپتر می‌توانید سکه Kentucky را روی میز انتهای اتاق پیدا کنید.Massachusetts

 بعد از ورود به گلخانه به انتهای راهرو بروید تا سکه Massachusetts را سمت چپ، روی میز کنار صندوق پول پیدا کنید.

Ohio

وقتی با «مل» در انبار گیر افتاده‌اید، به او کمک می‌کنید که از یک دیوار بالا برود تا یک درب را برای شما باز کند. نردبان را کنار همان درب قرار دهید و با بالا رفتن از آن سکه Ohio را روی میز پیدا کنید.

Indiana

بعد از خروج از انبار یک کانکس قدیمی را پایین پله‌ها خواهید دید. یکی از پنجره‌ها را بشکنید و داخل کانکس سکه Indiana را از روی میز بردارید.


روز اول – The Forward Base

California

 به محض این‌که کنترل ابی را به‌دست گرفتید از پله‌های رو به‌ رو بالا بروید و سکه California را پشت سر گروه در حال مکالمه، روی زمین پیدا کنید.


New Mexico

 داخل گیت بازرسی یک گروه چند نفره خواهید دید. پشت آن‌ها و کنار سرویس‌های بهداشتی یک سکه New Mexico منتظر شماست.

 


 

South Carolina

 وقتی برای دیدن «آیزاک» وارد ساختمان می‌شوید می‌توانید سکه South Carolina را در انتهای میزهای سمت چپ پیدا کنید.روز اول - Hostile Territory

North Dakota 

با عبور از فروشگاه‌های لباس چینی، از ماشین‌های کنار ساختمان بالا بروید تا به اتاق بالای آن‌ها دسترسی پیدا کنید. سکه  North Dakota داخل کشو انتهای اتاق است.روز اول - The Coast

Alabama

 با بالا رفتن از خرابه‌های کنار کشتی می‌توانید سکه Alabama را کنار جسد پیدا کنید. 


 

West Virginia 

بعد از بالا رفتن از پله‌های کشتی و در طبقه دوم، در انتهای راهرو سمت راست می‌توانید سکه West Virginia را کنار یک خرس عروسکی پیدا کنید.


Utah

 بعد از بالا رفتن از نردبان بالای کشتی، برگردید و سکه Utah را پشت دیواره نوک کشتی پیدا کنید. 


Mississippi 

 قبل از وارد شدن به آکواریوم می‌توانید سکه Mississippi را داخل حوضچه آب‌نمای وال پیدا کنید.

روز دوم - The Shortcut

Nevada

 وقتی «لِو» به شما ملحق می‌شود باید در گوشه انتهایی محیط، آرایشگاه را پیدا کنید. سکه Nevada داخل آرایشگاه و پشت صندوق قرار دارد.

Colorado

 در ادامه مسیر به یک پل تخریب شده می‌رسید. بعد از عبور از رودخانه از دیوار ساختمان آبی رنگ بالا بروید و از پنجره شکسته وارد ساختمان شوید. سکه Colorado روی لبه بیرونی پنجره‌های سمت راست قرار دارد. 

 


 

روز دوم - The Descent

Illinois

 با شنا به کف قسمت عمیق استخر می‌توانید سکه Illinois را پیدا کنید.


Oregon

 بعد از این‌که «لِو» شلنگ آتش نشانی را برایتان انداخت از آن پایین بروید و با تاب خوردن خودتان را به لبه‌ی کنار دستگاه فروش برسانید. از اتاق‌ها عبور کنید و با رسیدن به سمت دیگر راهرو از لبه انتهایی پایین بپرید. 

Oregon

بعد از پیدا کردن اسلحه Flamethrower از تخته چوبی کنار آن به طبقه پایین بپرید و و از لبه انتهای سمت چپ اتاق به پایین بپرید با عبور از ستون افقی روبرو و ستون سمت راست آن، بعد از عبور از درب کوچک به پایین بپرید. پشت سرتان یک اتاقک وجود دارد که سکه Oregon داخل آن قرار دارد. 

Wisconsin

بعد از پیدا کردن سکه قبلی باز‌هم مسیر خود را به سمت پایین ساختمان پیدا کنید تا وقتی که مجبور شوید با کمک «لِو» درب آسانسور را باز کنید. بعد از خروج از درب پایینی آسانسور می‌توانید یک دستگاه فروش را روبروی آن ببینید. یک ضربه به دستگاه بزنید تا سکه Wisconsin را پیدا کنید. 

 

Rhode Island

 بعد از خروج از ساختمان و سر خوردن از تخته سنگ کناری، می‌توانید سکه Rhode Island را پشت پیشخوان‌ بار پیدا کنید.


Missouri

 بعد از رسیدن به محیط بیرونی بیمارستان به سمت راست نگاه کنید تا ساختمانی با شیشه شکسته را ببینید. در انتهای راهرو می‌توانید سکه Missouri را پیدا کنید. 


 

روز دوم - Ground Zero

Washington 

 بعد از باز پس‌گیری کنترل بیمارستان، دوست خود را دنبال کنید. همینطور که پایین می‌روید به دنبال یک کافه در سمت چپ خود بگردید تا سکه Washington  را پشت صندوق آن پیدا کنید. 

Hawaii

 بعد از اتمام مبارزه و خارج شدن از محیط آن، در سمت چپ خود یک اتاقک کوچک می‌بینید. با شکستن شیشه آن سکه Hawaii را پیدا خواهید کرد. 


روز سوم - The Marina

Kansas

 بعد از پایان مکالمه با «یارا»، اگر از پله‌های پشت سر خود بالا بروید سکه Kansas را روی بالکن پیدا خواهید کرد. 

Louisiana

 بعد از پایین رفتن از پله‌ها به‌همراه «یارا» می‌توانید سکه Louisiana را در سمت راست ایستگاه قطار پیدا کنید. 


روز سوم - The Island

Idaho

 بعد از رسیدن به ساحل و بالا رفتن از نردبان، می‌توانید سکه Idaho را داخل کامیون سمت چپ خود پیدا کنید.


North Carolina

 بلافاصه بعد از پیدا کردن سکه قبلی، مسیر خود را ادامه دهید. با رسیدن به آبشار، یک ماشین اوراقی کنار یک درخت بزرگ خواهید دید که سکه North Carolina پشت آن‌ها قرار دارد.


Montana

 با رسیدن به کلبه‌های چوبی، خود را به بخش شمالی محیط برسانید و از کلبه روبروی برج نگهبانی بالا بروید. سکه Montana بالای کلبه مخفی شده است.


روز سوم - The Escape

Arkansas

 بعد از ملاقات دوباره با «لِو» به دنبال یارا از زیر زمین خارج شوید. بعد از خروج از زیرزمین اگر به سمت چپ نگاه کنید یک سبد خرید خواهید دید. پشت آن سکه Arkansas روی زمین قرار دارد.

 

در این مطلب محل دقیق پیدا کردن تمامی سکه‌های موجود در بخش داستانی شخصیت ابی قرار داده شده بود، می‌توانید برای یافتن ایستراگ ها و ارجاعات بازی به این مطلب مراجعه کنید. همچنین رمز و نحوه بازکردن تمامی گاوصندوق‌های موجود بازی، در این مطلب وجود دارد. نظرات خود در مورد بازی The Last of Us 2 را با ما به اشتراک بگذارید.

برچسب ها: The Last of Us Part 2

نظر کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید