بازی Atomic Heart روی PS5 و XBOX Series X منتشر می شود

بازی Atomic Heart روی PS5 و XBOX Series X منتشر می شود

مدتی است که ما چیزی درباره بازی Atomic Heart  ندیده‌ایم و نشنیده‌ایم؛ اما بالاخره یک ویدیو گیم‌ پلی هفت دقیقه‌‌ای از این بازی منتشر شده است. بازی Atomic Heart به عنوان یکی از اولین بازی‌های مستقل ساخته شده است که قول استفاده از رهگیری پرتو NVIDIA و فناوری DLSS را داده است و این گیم پلی جدید عالی به نظر می‌رسد. ما همینطور شاهد یک مبارزه با یک دشمن جدید به اسم Plyush هستیم، که استودیو ماندفیش آن را به عنوان یک دشمن اصیل که ممکن است محصول برخی اقدامات مخفی دولت باشد توصیف کرد.

 

می‌خواهید بیشتر بدانید؟ در مصاحبه‌ای کوتاه با IGN، استودیو Mundfish توضیحات اساسی از داستان بازی Atomic Heart ارایه داد.

این بازی زمانی شروع می‌شود که روبات‌‌ها به مردم حمله می‌کنند. شخصیت p_3 باید تحقیق کند که چه عواملی باعث ایجاد این اتفاق‌ها شده‌اند و با آن‌ چیز یا شخصی که پشت همه این اتفاقات است برخورد کند.

ماندفیش همچنان اعلام کرده است که بازی Atomic Heart قرار است برای کنسول‌های‌ نسل بعد هم عرضه شود، که به آنها اجازه می‌دهد دیدگاه خودشان را بدون هیچ ساختار بصری بیان کنند:

این بازی به دلیل وجود SSD سریع، صفحه Loading ندارد. سخت افزار کنسول نسل بعد به ما فرصتی داد تا دیدگاه هنری خودمان و تحویل بازی خودمان را با تصاویر خیره کننده بدون هیچ کم و کاستی ارایه دهیم که کاملا برای این نسل ضروری بود.

 

 

 

بازی Atomic Heart برای رایانه شخصی، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر می‌شود. این بازی قرار بود ابتدا سال ۲۰۱۹ عرضه شود که مشخص است این اتفاق نیفتاده است. در حال حاضر زمان مشخصی برای انتشار بازی Atomic Heart وجود ندارد؛ اگرچه ماندفیش قول داده که در با سرعت زیادی در حال کار روی بازی است.

برچسب ها: Atomic Heart
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.