شایعه: استودیو BioWare در حال توسعه‌ی یک بازی معرفی نشده‌است

شایعه: استودیو BioWare در حال توسعه‌ی یک بازی معرفی نشده‌است

علیرضا غلامی علیرضا غلامی
2 ماه و 12 روز پیش

طرفداران استودیو BioWare مشتاقانه درانتظار بازی Dragon Age: Dreadwolf و البته بازی Mass Effect 4 هستند. اما آگهی استخدام جدیدی که ازسوی استودیو BioWare منتشر شده، نشان می‌دهد که این استودیو درتلاش است تا نیروهای جدیدی را به منظور توسعه‌ی یک پروژه‌ی معرفی نشده جذب کند.

در گذشته نیز سایت GameRant به‌این موضوع اشاره داشت که شرکت BioWare در زمینه مدیریت توسعه نیازمند جذب نیرو است. این شرکت به‌دنبال آن است تا شخصی حرفه‌ای را برای هماهنگی میان دو الی سه تیم مجزای توسعه‌دهنده استخدام کند.

درحالی که دو پروژه معرفی‌شده‌ی استودیو ‌Bioware یعنی بازی Dragon Age: Dreadwolf و بازی Mass Effect 4 درحال ساخت هستند، اخبار جدید و آگهی‌های استخدام نشان می‌دهند که پای بازی سومی هم در میان است. متأسفانه درطول سال‌های اخیر استودیو BioWare وضعیت خوبی نداشته و موفقیت‌های کمی به دست آورده‌است و همین امر سبب شده تا برای بازگشت هزینه‌های از دست رفته به‌سراغ ساخت قسمت‌های جدیدی از بازی‌هایی برود که شهرت بسیاری زیادی دارند. تعدیل نیرو درسال‌های گذشته و عدم موفقیت آمیز بودن بازی‌ها از اصلی‌ترین مشکلاتی بود که شرکت مذکور با آن‌ها دست و پنجه نرم می‌کرد. 

برچسب ها: Dragon Age: Dreadwolf, Mass Effect 4
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.