شایعه: اطلاعاتی از بازی انحصاری استودیو FormSoftware منتشر شد

شایعه: اطلاعاتی از بازی انحصاری استودیو FormSoftware منتشر شد

محمد مسعودی محمد مسعودی
2 سال و 10 ماه و 12 روز پیش

هفته گذشته شایعات جدیدی منتشر شدند که به همکاری دوباره سونی و استودیو FormSoftware برای ساخت یک بازی انحصاری برای پلی استیشن 5 اشاره می‌کردند. حال، به لطف پادکست Xbox Era با میزبانی نیک بیکر (Nick baker)، جزئیاتی درباره این شایعه منتشر شده است. 

 

بیکر در این پادکست یک سری اطلاعات قدیمی را تکرار کرد. اطلاعاتی همچون اینکه این بازی هیچ ارتباطی با بازی‌ Demon’s Souls و بازی Bloodborn ندارد. با توجه به بیکر، همچون دو بازی نام برده شده، مالک این بازی جدید هم سونی خواهد بود ولی پشتیبانی ساخت را استودیو XDev برعهده دارد. در گذشته استودیو ژاپن سونی، که در حال حاضر تعطیل شده است،‌وظیفه پشتیبانی از استودیو FormSoftware در زمان ساخت بازی‌های انحصاری پلی استیشن را برعهده داشت.

 

 

بیکر ادامه داد که رئیس استودیوFormSoftware، هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki)، همانطور که در گذشته چندین بازی این استودیو را کارگردانی کرده، کارگردانی این بازی احصاری بی‌نام را نیز بر عهده گرفته است. ظاهرا بازی جدید بیش‌تر شبیه به سری بازی‌ Dark Souls خواهد بود تا اینکه شبیه به بازی‌های Sekiro : Shadow Dies Twice یا بازی Elden Ring باشد.

 

همچنین بیکر اشاره کرد که ساخت یک بازی جدید از سری Armored Core، به مشکلاتی بر خورده است و شاید ساخت آن متوقف شود تا استودیو FormSoftware بتواند تمرکزش را روی بازی‌ Elden Ring و انحصاری جدید پلی استیشن 5، بگذارد.

 

طبق معمول، باید توجه داشت که تمام این اطلاعات توسط کمپانی‌های مربوطه تایید نشده اند پس زیاد به آن‌ها توجه نکنید.

برچسب ها: PlayStation 5, FormSoftware
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.