شایعه: بازی GTA 6 در سال ۲۰۲۴ منتشر خواهد شد

شایعه: بازی GTA 6 در سال ۲۰۲۴ منتشر خواهد شد

محمد مسعودی محمد مسعودی
2 ماه و 7 روز پیش

طبق انتظاراتی که شرکت مایکروسافت دارد، تاریخ عرضه بازی GTA 6، زمانی در سال ۲۰۲۴ تعیین می‌شود. شرکت مایکروسافت این بیانیه را به عنوان بخشی از استدلال خود درباره معامله کمپانی اکتیویژن بلیزارد بیان کرد که دیروز توسط سازمان رقابت و بازار بریتانیا (CMA) منتشر شد. به نظر بعید است که شرکت مایکروسافت از برنامه‌های انتشار کمپانی راک‌استار مطلع باشد،‌ اما با این وجود بازهم حدس و گمان جالبی به نظر می‌رسد. 

طبق استدلال مایکروسافت، اگر کمپانی سونی دسترسی به بازی Call of Duty را از دست بدهد، باز هم گزینه‌های زیادی برای بازاریابی و سرمایه گذاری دارد. یکی از این گزینه‌ها بازی Grand Theft Auto است. به گفته مایکروسافت :« سونی می‌تواند به راحتی در بازی‌هایی مانند فیفا، GTA، یک بازی شوتر اول شخص مانند Battlefield یا بازی Destiny (محصول شرکت بانجی که به تازگی توسط سونی خریداری شده است)، یا هر عنوان محبوب دیگری، سرمایه گذاری‌های خود را افزایش دهد و به جذب مشترکین بیشتری برای سرویس پلی استیشن پلاس بپردازد.شرکت مایکروسافت لیستی را ارائه که  در صورت غیرقابل دسترس بودن محصولات شرکت اکتیویژن و بازی Call of Duty برای پلی استیشن، شرکت سونی می‌تواند گزینه‌هایی برای سرمایه‌ گذاری در آن داشته باشد. در همینجا بود که مایکروسافت تمرکز خود را به بازی GTA تغییر داد.

 

مایکروسافت در ادامه اعلام کرد که :« انتظار داریم که بازی GTA 6 در سال ۲۰۲۴ عرشه شود. از آنجایی که بازیکنان بازی Call of Duty در مقایسه با دیگر فرنچایز‌های محبوب دیگر، خاص محسوب نمی‌شوند، پس می‌توان نیجه گرفت که بازی Call of Duty آنچنان قدرت خاصی در بازار بازی‌ها ندارد.»
 

برچسب ها: GTA 6, Grand Theft Auto 6
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.