جزئیات آپدیت جدید بازی Halo Infinite مشخص شد

جزئیات آپدیت جدید بازی Halo Infinite مشخص شد

محمد مسعودی محمد مسعودی
6 ماه و 24 روز پیش

بازی Halo: Infinite، احتمالا به خاطر شیوه‌ای که پس انتشار فصل پنجم این بازی در ماه اکتبر، شروع به تغییر وضعیت خود کرد، به شکلی که باید به رسمیت شناخته نشد (اگرچه که تعداد بازیکنان را افزایش داد). حالا قرار است که این عنوان شوتر تا چند روز دیگر یک آپدیت مهم دیگر را دریافت کند. استودیو 343 Industries جزئیات جدیدی را در مورد آپدیت جدید بازی Halo: Infinite، ارائه کرده است.

این آپدیت بالاخره ماد Firefight، حالت PvE جذاب سری بازی Halo را به بازی Halo: Infinite اضافه خواهد کرد. این حالت با عنوان Firefight: King of the Hill منتشر خواهد شد و در آن، گروهی چهار نفره از بازیکنان موظف می‌شوند تا با موجی از حملات Banished، مبارزه کنند. همچنین این حالت در زمان انتشار، دارای ۹ نقشه برای بازی خواهد بود. 


یکی دیگر از موارد جدید جذاب تجهیزات Repair Field است که کار مشابهی مانند ابزار Regenerator در بازی Halo 3 را انجام می‌دهد. در صورت استفاده از Repair Field، هر چیزی که در محدوده اثر این ابزار وجود داشته باشد، اعم از یاران، دشمنان، وسایل نقلیه و در حالت‌های خاص، حتی Spartan‌های کشته شده هم، بهبود خواهند یافت یا تعمیر خواهند شد. 


آپدیت ماه دسامبر، بهبود‌هایی را برای سیستم Ranked Extraction و CSR، در کنار بهبود‌هایی در مرورگر سفارشی بازی، به همراه خواهد داشت. آپدیت‌های قابل توجه حالت Forge نیز بخشی از این انتشار است. همچنین جزئیات برای Forge نیز ارائه خواهد شد که از مهم‌ترین آن‌ها، می‌توان به گنجاندن تمام اهداف بزرگ کمپین که شامل باس فایت‌های بزرگی مانند Jega ‘Rdomnai،  Escharumو Harbinger، اشاره کرد. علاوه بر این، بازیکنان اکنون می‌توانند از قابلیت Node Graph برای فعال یا غیرفعال کردن Skulls و دیگر ارتقا‌های مختلف برای کیفیت زندگی نیز، استفاده کنند.


جزئیات بیشتر در مورد این به روز رسانی و حالت Firefight، در تاریخ چهارم دسامبر (۱۳ آذر ۱۴۰۲) به اشتراک گذاشته خواهد شد. در حال حاضر بازی Halo: Infinite برای کنسول ایکس باکس سری ایکس و سری اس و کامپیوتر‌های شخصی در دسترس است.

 

برچسب ها: Halo Infinite, ایکس باکس سری ایکس, ایکس باکس
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.