تریلر گیم‌پلی بازی Indiana Jones هفته آینده منتشر می‌شود

تریلر گیم‌پلی بازی Indiana Jones هفته آینده منتشر می‌شود

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
3 ماه و 11 روز پیش

مایکروسافت بالاخره تاریخ برگزاری رویداد Xbox Developer_Direct را مشخص کرد و همزمان با اعلام این خبر، حضور عناوین فرست پارتی ایکس باکس مثل بازی Ara: History Untold، بازی Senua’s Saga: Hellblade 2، بازی Avowed و البته اولین گیم‌پلی بازی Indiana Jones هم در این رویداد تایید شد.

 

البته بازی Indiana Jones تنها با یک تریلر گیم‌پلی در این رویداد حضور نخواهد داشت و سازندگان این بازی در یک آیتم 10 دقیقه‌ای درباره فضای کلی بازی، داستان و دیگر بخش‌های آن صحبت خواهند کرد. لازم به ذکر است که داستان این بازی یک داستان اورجینال خواهد بود که توسط تاد هاوارد (Todd Howard) نوشته شده است. هاوارد به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی هم روی این پروژه نظارت دارد.


پس از معرفی بازی Indiana Jones، اطلاعات بسیار کمی از سوی سازندگان منتشر شد و همین باعث شد تا شایعات زیادی پیرامون این بازی شکل بگیرد. یکی از این شایعات در پادکست XboxEra منتشر شد. نیک بیکر (Nick Baker) در این پادکست ادعا کرد که بنابر شنیده‌ها، بازی Indiana Jones ترکیبی از زاویه دوربین اول شخص و سوم شخص خواهد بود. هنوز مشخص نیست که آیا امکان انتخاب بین این دو دوربین برعهده بازیکن است یا خیر، اما تاد هاوارد با اشاره غیرمستقیم به این موضوع، ادعا کرد که بازی Indiana Jones یک «ترکیب منحصر به فرد» است که خیلی چیزها را متفاوت انجام می‌دهد. پیش از این تایید شده بود که بازی Indiana Jones فقط برای کامپیوتر و ایکس باکس سری ایکس و اس منتشر می‌شود.


رویداد Xbox Developer_Direct در تاریخ 18 ژانویه (28 دی) برگزار می‌شود.

 

برچسب ها: Indiana Jones, ایکس باکس سری ایکس, ایکس باکس
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.