اطلاعاتی از عنوان لغو شده سازندگان بازی Just Cause منتشر شد

اطلاعاتی از عنوان لغو شده سازندگان بازی Just Cause منتشر شد

خشایار بهرامی خشایار بهرامی
1 سال و 8 ماه و 12 روز پیش

استودیو Avalanche که ساخت بازی Just Cause را در کارنامه دارد، در دهه گذشته روی یک پروژه جهان باز معرفی نشده در سبک استیم ‌پانک کار میکرده و اینگونه به نظر میرسد که این پروژه ناشناس در دهه 1950 و در شهر لندن جریان داشته است.

 

در جریان مصاحبه اخیر میکائیل سیکر (Mikael Saker) یکی از اعضا سابق استودیو Avalanche و کارگردان پروژه مذکور با برنامه Wassup Conversation به میزبانی حمیدرضا نیکوفر، سیکر اعلام کرد که به دنبال رخ دادن یک بحران مالی در استودیو سازنده نه تنها پروژه در دست تولید آن‌ها برای همیشه متوقف شد، بلکه بسیاری از کارکنان آن نیز در یک شب از تیم حاضر در این استودیو سوئدی اخراج شدند.

 

بخشی از صحبتهای میکائیل سیکر به شرح زیر است:

اتفاقات رخ داده اصلا جالب نبودند. من فکر میکنم که باتوجه به بحران مالی ایجاد شده، عوامل استودیو مجبور بودند تا در جریان یک شب نیمی از کارکنان حاضر را اخراج کنند. شرکت ناشر تمامی بازیهای ویدیویی که در دست ساخت قرار داشتند را کنسل کرد و پروسه تولید تنها یکی از پروژهها در آن زمان ادامه یافت. با این حال کار کردن روی این پروژه دیوانه کننده بود؛ ما نسخه جذاب و تماشایی را از شهر لندن در دهه 1950 طراحی کرده بودیم. در بازی ما هیچگونه آسمان خراشی وجود نداشت اما ما ساختمانها و بناهای مرتفعی را داشتیم که در جهت معکوس و به سمت عمق زمین ساخته شده بودند. در این عنوان شما میتوانستید که از طریق زیپ لاینها و هواپیماها پرواز کنید و سپس به درون حفرههای عمیقی که در شهر وجود داشتند، بپرید. بنابراین طراحی دنیا بازی از نظر جلوههای بصری و ویژگیها مختلف به صورت بینظیری صورت گرفته بود و ما ایدههای فوق العادهای را نیز برای سیستم گیم پلی بازی در سر داشتیم.

 

 

سیکر در ادامه صحبتهایش با حمیدرضا نیکوفر به این نکته اشاره کرد که در زمان کنسل شدن این پروژه، تیم سازنده زمانی نزدیک به دو سال دیگر برای به اتمام رساندن پروسه تولید آن نیاز داشته است. همچنین براساس پروفایل رسمی میکائیل سیکر در شبکه Linkedln، این بازی ساز در بازه زمانی می 2007 تا سپتامبر 2008 مشغول ساخت یک پروژه بزرگ که هیچگاه در مارکت بازیهای ویدیویی عرضه نشده، بوده است.

 

گفتنی است که پس از جدایی میکائیل سیفر از استودیو Avalanche، وی به تیم سازنده فرنچایز Battlefield پیوسته است.

برچسب ها: Just Cause
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.