کمپانی Square Enix به فعالیت در آمریکا و اروپا ادامه خواهد داد

کمپانی Square Enix به فعالیت در آمریکا و اروپا ادامه خواهد داد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
1 سال و 9 ماه و 25 روز پیش

امروز کمپانی Embracer Group اعلام کرد که با کمپانی Square Enix برای خرید سه استودیوی بزرگ و بیش از 50 بازی این کمپانی به مبلغ 300 میلیون دلار به توافق رسیده است. پس از نهایی شدن این معامله، عناوین بزرگی مانند بازی Tomb Raider، بازی Thief، بازی Deus Ex و بازی Legacy of Kain به مالکیت این کمپانی سوئدی درخواهند آمد.

 

کمپانی Square Enix به فعالیت در آمریکا و اروپا ادامه خواهد داد


با وجود این‌که سه استودیویی که در این معامله قرار دارند، از بزرگترین استودیوهای بخش غربی کمپانی Square Enix محسوب می‌شوند، این کمپانی اعلام کرد که قصد ندارد به‌کلی بازار غرب را فراموش کند و در آینده باز هم بازی‌های مورد پسند مخاطب غربی منتشر خواهد کرد. این کمپانی در بخشی از بیانیه خود درباره معامله اخیر اعلام می‌کند:
«در آینده، عملکرد بخش توسعه کمپانی شامل استودیوهای ژاپنی، Square Enix External Studios و Square Enix Collective خواهد بود.»


Square Enix External Studios یک گروه توسعه و انتشار بزرگ این کمپانی است که در لندن مستقر شده و به استودیوهای مختلف سراسر جهان برای توسعه بازی‌ها کمک می‌کند. این گروه در گذشته روی توسعه عناوین بزرگی مانند بازی Sleeping Dogs، بازی Just Cause و بازی Life is Strange نقش داشته است.


Square Enix Collective هم نقشی مشابه External Studios دارد، اما بیشتر روی توسعه عناوین مستقل مانند بازی The Turing Test و بازی Boundless تمرکز می‌کند.

 
برچسب ها: Sleeping Dogs, Just Cause, Life is Strange
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.