رسمی: قسمت جدید بازی Just Cause در دست ساخت است

رسمی: قسمت جدید بازی Just Cause در دست ساخت است

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
2 ماه و 6 روز پیش

کمپانی Square Enix با فروختن عناوینی مانند بازی سری بازی Deus Ex و بازی Tomb Raider به‌همراه استودیو Eidos Montreal، استودیو Crystal Dynamics و استودیو Square Enix Montreal به کمپانی Embracer Group، بخش بزرگی از استودیوها و عناوین غربی خود را از دست داد، اما مالکیت سری بازی Just Cause هنوز هم در اختیار این کمپانی است و قسمت بعدی آن در دست ساخت قرار دارد.


در آخرین جلسه مالی کمپانی Square Enix، رئیس این کمپانی اعلام کرد که سری بازی Just Cause فروخته نشده و همچنان بخشی از دارایی‌های Square Enix است. یوسوکه ماتسودا (Yusuke Matsuda) در این جلسه اعلام کرد که کمپانی Square Enix «درحال توسعه قسمت جدیدی از این مجموعه است» اما هیچ اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر نکرد.

 

علاوه بر این بازی، بازی Just Cause 4: Mobile هم درحال توسعه برای اندروید و iOS است، اما این بازی هم تاریخ انتشار دقیقی ندارد.
 

 


مشخص نیست که پروژه ساخت قسمت جدید بازی Just Cause از چه زمانی آغاز شده، اما با توجه به این‌که بازی Just Cause 4 در سال 2018 منتشر شده بود، ممکن است که چند سال از آغاز پروژه ساخت قسمت بعدی این مجموعه گذشته باشد. هیچ شایعه‌ای درباره احتمال معرفی این بازی در رویداد‌های پیش‌رو منتشر نشده است، اما احتمال حضور کمپانی Square Enix و بازی Just Cause در یکی از رویدادهای ماه ژوئن وجود دارد.


استودیو Avalanche که تمامی بازی‌های Just Cause را توسعه داده، در حال ساخت بازی Contraband برای کامپیوتر و ایکس باکس سری ایکس و اس است. احتمال این‌که این بازی در رویداد مشترک ایکس باکس و بتزدا حضور داشته باشد، وجود دارد.

 
برچسب ها: Just Cause, Just Cause 5
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.