بازی Kena: Bridge of Spirits تا سال ۲۰۲۱ تاخیر خورد

بازی Kena: Bridge of Spirits تا سال ۲۰۲۱ تاخیر خورد

پرهام ملکی پرهام ملکی 14 روز پیش

یکی از توسعه‌دهندگان Ember Lab اعلام کرد که بازی Kena: Bridge of Spirits در موعد اعلام شده منتشر نمی‌شود و تا سه ماه اول سال آینده تاخیر خورد.

تیم Ember Lab بسیار تحت تاثیر و خرسند از حمایت‌ها و واکنش‌های مثبت به بازی Kena: Bridge of Spirits شده است. سخنان مهربانانه و هیجان‌انگیز شما از بازی برای تیم ما بسیار الهام‌بخش بوده است. امسال چالش‌های بسیاری برای ما به وجود آمد و انتقال کار به خانه‌ها باعث شد روند توسعه کندتر از آنچه انتظار داشتیم پیش برود. به همین دلیل، ما تصمیم دشواری گرفتیم و انتشار بازی Kena: Bridge of Spirits را تا سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۱ به تاخیر انداختیم. این تصمیم برای ما ساده نبود اما احساس می‌کنیم که این تصمیم برای بازی و رفاه تیم بهترین تصمیم است. ما از زمان استفاده می‌کنیم تا بازی را بهتر و بهتر کنیم و تجربه‌ای به شما ارائه دهیم که هم انتظار ما از بازی و هم انتظار شما از آن را براورده کند.

مشتاقانه منتظریم که در ماه‌های پیش‌رو اطلاعات بیش‌تری در مورد بازی منتشر کنیم و تجربه‌ای شگفت‌انگیز اوایل سال آینده به شما ارائه دهیم.

این بازی روی پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 ( با یک بهینه‌سازی ویژه برای زمان بارگذاری و قابلیت‌های کنترلر دوال سنس) و هم‌چنین از طریق پلتفرم Epic Games روی رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

داستان

کنا، در جستجوی معبد مقدس کوهستانی به یک روستای متروکه سفر می‌کند. او می‌کوشد اسرار این جامعه فراموش شده پنهان در جنگلی بزرگ را که ارواح سرگردان در آن محبوس شده‌اند؛ کشف کند.

Rot را پیدا کنید

ارواح ترسو و موهوم در سراسر جنگل پراکنده‌اند. آن‌ها با تجزیه مردگان و عناصر پوسیده زندگی می‌کنند.

ویژگی‌های کلیدی

تیم خود را بسازید: برای بدست آوردن قابلیت‌های قدرتمند، اکتشافات جدید و دگرگون کردن محیط، Rotها را کشف و جمع‌آوری کنید.

گشت و گذار: دهکده‌ای فراموش شده و طلسمی عجیب. از قدرت قلمرو روحی استفاده کنید تا یک مرتبه شکوه این دنیای باشکوه را باز بیابید.

نبردهای سریع: ارواح فاسد، به دام افتاده و بی‌حرکت شده‌اند و در کنا را در هر مرحله به چالش می‌کشند.

برچسب ها: Kena: Bridge of Spirits
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:

مطالب مشابه

نظر کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید