سریال The Last of Us به زودی وارد مراحل تولید می شود

سریال The Last of Us به زودی وارد مراحل تولید می شود

محمد مهدی مبارکی محمد مهدی مبارکی 5 روز پیش

بی‌شک مجموعه بازی The Last of Us، از بهترین‌ ساخته‌های صنعت بازی‌های ویدئویی طی یک دهه گذشته است. یکی از نکاتی که باعث درخشش این مجموعه شده است، داستان و روایت جذاب آن است. چندی پیش، گمانه‌زنی‌هایی از سوی سازندگان بازی و همچنین شبکه HBO به گوش می‌رسید که خبر از ساخت سریالی اقتباس گرفته شده از روی بازی The Last of Us می‌داد. حال به گزارش هالیوود ریپورتر، سریال The Last of Us سرانجام موفق شده است که چراغ سبز ساخت را از شبکه HBO دریافت کند و به صورت رسمی وارد مرحله تولید شده است.

 

از نکاتی که باعث می‌شود انتظارات از این سریال به بالاترین حد خود برسد، تیم سازندگان آن است. از جمله چهره‌های مطرح این تیم می‌توان به کریگ مزین (Craig Mazin) اشاره کرد که سریال Chernobyl را در کارنامه خود دارد و به خوبی می‌داند که اتمسفر آخرالزمانی در قالب سریال تلویزیونی باید با چه استاندارد‌های به تصویر کشیده شود. همچنین وظیفه نوشتن فیلمنامه این سریال هم برعهده نیل دراکمن (Neil Druckmann)، سازنده مجموعه بازی The Last of Us است. وجود دراکمن در جمع تیم سازندگان سریال باعث شده است که خیال طرفداران از بابت کیفیت سریال راحت باشد.

 

از دیگر افراد تیم سازنده می‌توان به کارولین استراوس (Carolyn Strauss)، ایوان ولز (Evan Wells) و کارتر سوان (Carter Swan) اشاره کرد.  داستان سریال The Last of Us نیز به وقایع ۲۰ سال پس از نابودی تمدن مدرن روایت می‌شود و روی وقایع اصلی بازی تمرکز دارد.

 

 

یکی از مدیران ارشد شبکه HBO درباره سریال The Last of Us و همکاری افرادی مانند گریگ مزین و نیل دراکمن می‌گوید که آن‌ها باهم در یک لیگ هستند و مطئنا کنار هم قرار گرفتنشان باعث می‌شود تا محصول نهایی هم برای طرفداران سرسخت مجموعه بازی The Last of Us و هم برای افرادی که قرار است به تازگی با آن‌ آشنا شوند، جذاب باشد. همچنین وی نسبت به همکاری با سونی، ناتی داگ، پلی استیشن و Word Games  بابت خلق داستانی حماسی از این مجموعه احساس خرسندی کرده است.

 

حال باید منتظر ماند و دید که آیا سریال The Last of Us، می‌توانند همانند مجموعه بازی‌اش، قدرتمند عمل کند و یا این اثر نیز در کنار دیگر آثار شکست خورده اقتباس گرفته شده از دنیای بازی‌های ویدئویی قرار می‌گیرد. سریالی که روایتگر دنیایی پساآخرالزمانی و اتفاقاتی که پیرامون دو شخصیت الی (Ellie) و جوئل (Joel) رخ می‌دهد؛ است. دو شخصیتی که دیدن آن‌ها در قالب سریال تلویزیونی، به طور حتم جذاب و هیجان انگیز خواهد بود.  نظراتتان را با ما در اینباره به اشتراک بگذارید.

 

برچسب ها: The Last of Us
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:

مطالب مشابه

نظر کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید