بازی‌های سطح اکسترا و پریمیوم پلی استیشن پلاس برای ماه مارس معرفی شدند

بازی‌های سطح اکسترا و پریمیوم پلی استیشن پلاس برای ماه مارس معرفی شدند

محمد مسعودی محمد مسعودی
1 سال و 1 ماه و 26 روز پیش

کمپانی سونی برخی از بازی‌هایی که در ماه مارس به کاتالوگ بازی‌های سرویس پلی استیشن پلاس اضافه می‌شوند را معرفی کرد. کاتالوگ بازی سرویس پلی استیشن پلاس برای مشترکینی که دارای سطح اشتراک Extra یا Premium هستند قابل دسترسی بوده و این کاتالوگ در ماه آینده شاهد اضافه شدن تعدادی از عناوین برجسته خواهد بود.

طبق گفته‌های کمپانی سونی، عناوین ماه آینده شامل موارد زیر است:

بازی Uncharted: Legacy of Thieves
بازی Ghostwire: Tokyo 
بازی Rainbow Six: Extraction
بازی Tchia
بازی Immortals: Fenyx Rising

 

از پنج بازی اعلام شده، تنها بازی Tchia یک عنوان کاملا جدید تلقی می‌شود. داستان این بازی ماجراجویی جهان باز، از سرزمین مادری استودیو سازنده بازی، یعنی نیو کالدونیا (New Caledonia)، الهام گرفته شده است و در روز اول انتشار برای مشترکین سطح اکسترا و پریمیوم سرویس پلی استیشن پلاس، در دسترس خواهد بود. 

عناوین ماه فوریه سرویس پلی استیشن پلاس که در هفته گذشته اضافه شدند، شامل بازی Horizon Forbidden West، بازی The Quarry، بازی Resident Evil 7: Biohazard و بازی Scarlet Nexus است. در کنار عناوین ذکر شده، بازی The Legend of Dragon، بازی‌ Wild Arms 2 و بازی Harvest Moon: Back to Nature نیز به لیست بازی‌های کلاسیک پلی استیشن پلاس اضافه شدند. 

بازی‌ Minecraft Dungeons، بازی Battlefield 2042 و بازی CodeVein از عناوین ماه مارس سرویس پلی استیشن پلاس بوده و برای هر مشترکین هر سه سطح این سرویس، به صورت رایگان در دسترس خواهد بود. مشترکین تا زمانی که اشتراک سرویس پلی استیشن پلاس را داشته باشند، به عناوین اضافه شده در بخش Library دسترسی خواهند داشت. بدیهی است که پس از پایان عضویت در این سرویس، بازیکنان نمی‌توانند این بازی‌ها را اجرا کنند مگر اینکه اشتراک خود را تمدید کنند.

همچنین کمپانی سونی اخیرا اعلام کرده بود که کالکشن بازی‌های سرویس پلی استیشن پلاس در ماه می از دسترسی خارج خواهد شد. این مجموعه بازی در سال ۲۰۲۰ راه اندازی شده بود و شامل ۱۹ عنوان از کنسول پلی استیشن 4 است که مشترکین پلی استیشن پلاس می‌توانند آن‌ها را بدون پرداخت هزینه‌ای اضافی، دریافت کرده و روی کنسول پلی اسیتشن 5 خود بازی کنند.

برچسب ها: PlayStation Plus, Tchia
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.