حجم نسخه کامپیوتر بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy مشخص شد

حجم نسخه کامپیوتر بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy مشخص شد

خشایار بهرامی خشایار بهرامی
2 سال و 7 ماه و 9 روز پیش

شرکت Square Enix به همراه استودیو Eidos Montreal اخیرا از سیستم مورد نیاز نسخه رایانه‌های شخصی بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy رونمایی کرده‌اند و یکی از نکاتی که در گزارش آن‌ها سبب جلب توجه بسیاری از افراد شد، فضا خالی مورد نیاز این عنوان روی پلتفرم مذکور بود که براساس آن، کاربران این پلتفرم برای نصب و تجربه این بازی به فضایی نزدیک به ۱۵۰ گیگ نیاز خواهند داشت. مشخصا در قیاس با عناوین مختلفی که این روزها در دسترس قرار می‌گیرند و استانداردهایی که میان تیم‌های توسعه دهنده وجود دارد، این رقم بسیار زیاد و دور از انتظار است!

 

حال به لطف مطلب جدیدی که توسط استودیو Eidos Montreal در شبکه اجتماعی توییتر منتشر شده است،‌ این‌گونه به نظر می‌رسد که حجم اصلی بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy روی رایانه‌های شخصی بسیار کم‌تر از آن چیزی است که پیش از این اعلام شده بود. بنابر اعلام تیم سازنده، آن‌ها در حال انجام مراحل پایانی بهینه‌سازی این پروژه هستند و نسخه نهایی آن در زمان انتشار نیازمند ۸۰ گیگ فضا خالی خواهد بود؛ این مقدار تقریبا نصف آن چیزی است که مسئولین پروژه در گزارش مرتبط با سیستم مورد نیاز بازی اعلام کرده بودند.

 

 

توییت منتشر شده توسط تیم Eidos Montreal به شرح زیر است:

‌‌«سلام به همه. ما می‌خواهیم که اطلاعات جدیدی را در مورد حجم نهایی بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy روی رایانه‌های شخصی به شما ارائه دهیم. تیم سازنده در آخرین مراحل بهینه‌سازی بازی قرار دارد و تایید می‌کنیم که حجم این بازی روی این پلتفرم در حدود ۸۰ گیگ خواهد بود.»

 

بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy در تاریخ ۲۶ اکتبر (چهار آبان ۱۴۰۰) برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و ایکس باکس وان در دسترس قرار می‌گیرد.

برچسب ها: Marvel’s Guardians of the Galaxy, guardians of the galaxy
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.