روند توسعه بازی Metroid Prime 4 همچنان ادامه دارد

روند توسعه بازی Metroid Prime 4 همچنان ادامه دارد

آرمان دانه واش آرمان دانه واش
3 سال و 5 ماه و 5 روز پیش

هواداران نینتندو مشتاقانه منتظر بروزرسانی بعدی روند توسعه بازی Metroid Prime 4 هستند. دو سال از آخرین بروزرسانی رسمی‌ای که در مورد توسعه این بازی منتشر شد می‌گذرد (دو سال پیش اعلام شد که استودیو Retro روند توسعه بازی Metroid Prime 4 را به دست می‌گیرد). در همین حین، اوقاتی که استودیو Retro Studios آگهی‌های برای فرصت‌های شغلی این استودیو پست می‌کرد، هواداران بروزرسانی‌های غیررسمی‌ای در مورد این بازی دریافت کردند؛ و اکنون باری دیگر چنین اتفاقی رخ داده است.

 

استودیو Retro Studios به دنبال یک طراح هوش مصنوعی/غول بازی برای ملحق شدن به تیم تولید بازی Metroid Prime 4 است. البته که این اولین باری نیست که این استودیوی تگزاسی شرکت نینتندو به دنبال عضوی جدید برای ملحق شدن به تیم تولید خود بوده است. آگهی‌های فرصت شغلی زیادی حین تولید این بازی پست شدند، این آگهی‌ها باعث می‌شدند که هواداران نگران بی‌اشکال بودن روند توسعه بازی شوند، همچنین چنین آگهی‌هایی برای هواداران به این معنی بودند که تا انتشار رسمی بازی زمان زیادی باقی مانده است.

 

 

بازی Metroid Prime 4 به روش‌های مختلفی در حال تبدیل شدن به بدترین دشمن خود است. این بازی اولین بار سه سال و نیم قبل در ژوئن 2017 و تنها با نمایش یک لوگو معرفی شد. ولی نینتندو با مشاهده آشفتگی روند تولید بازی، تصمیم گرفت که توسعه آن را به استودیو Retro Studios بسپارد. این آشفتگی باعث شد که روند توسعه این بازی اول شخص شوتر که ساموس شخصیت اصلی آن را است بیشتر از آنچه که انتظار می‌رفت طول بکشد. هر آگهی فرصت شغلی به این معنی است که این بازی تا کامل شدن مسیر زیادی جلو روی خود دارد، ولی سوال دیگر این است که این بازی دقیقا چه زمانی به دست هواداران خواهد رسید.

 

نباید اعضای جدیدی که به تیم توسعه بازی Metroid Prime 4 می‌پیوندند را به تمسخر گرفت. به عنوان مثال یکی از تولیدکنندگان بازی GTA در حال کار کردن روی این بازی است، همچنین یکی از طراحان بازی God of War و یکی از هنرمندان بازی Halo هم به توسعه این بازی پیوسته‌اند. Retro Studios در حال ساخت یک تیم تولید قوی است، و احتمال اینکه فرد جدیدی که برای طراحی هوش مصنوعی و غول بازی استخدام می‌شود شایسته این سمت باشد زیاد است.

توسعه‌دهنده Retro Studios میراث بزرگی در تولید بازی‌های ویدئویی دارد، از جمله کارکنان این استودیو که میراث بزرگ آن را شکل می‌دهند، اندی اونیل (Andy O’Neil)، مهندس ارشد بازی Metroid Prime و نسخه بعدی آن، است که به تازگی فوت کرد. Retro Studios تیم‌های تولید بسیار قوی‌ای شکل داده و بازی‌های محبوبی منتشر کرده است، عنوان اخیر این استودیو یعنی بازی Donkey Kong Country: Tropical Freeze به بازی محبوبی در ژانر پلتفرمر تبدیل شد. ولی این بازی در سال 2014 به انتشار رسید، این موضوع به این معنی است که از آخرین عنوانی که Retro Studios  منتشر کرد شش سال می‌گذرد، طی این مدت این بازی دوباره روی کنسول نینتندو سوییچ به انتشار رسید.

 

زمان زیادی از انتشار آخرین بازی Retro Studios می‌گذرد. و زمان بیشتری از آخرین باری که یک بازی Matroid Prime به این سری وارد شد گذشته است. امیدواریم که هواداران مجبور نباشند بیشتر از این برای این اتفاقات صبر کنند.

بازی Metroid Prime 4 در حال توسعه است.

برچسب ها: Metroid Prime 4
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.