شایعه: بازی Metroid Prime 4 جهان باز نیست اما مناطق وسیعی خواهد داشت

شایعه: بازی Metroid Prime 4 جهان باز نیست اما مناطق وسیعی خواهد داشت

آرین صفری آرین صفری
9 ماه و 15 روز پیش

بیش از چهار سال و نیم از زمانی که نینتندو اعلام کرد که توسعه بازی Metroid Prime 4 دوباره شروع شده است و این بار وظیفه توسعه آن برعهده استودیو Retro خواهد بود، می‌گذرد و از آن زمان تاکنون ما مطلقاً چیز جدیدی درباره بازی نشنیدیم. اینکه با گذشت چنین زمان طولانی‌ای همچنان بروزرسانی جدیدی درباره بازی دریافت نکرده‌ایم، و اینکه با توجه به شایعات اخیر نینتندو در حال آماده‌سازی یک کنسول جدید در نیمه دوم سال ۲۰۲۴ است، سؤالاتی در مورد وضعیت بازی Metroid Prime 4، زمان عرضه و اینکه آیا این بازی همچنان یک بازی سوییچ خواهد بود، سوالاتی هستند که در هفته‌ها و ماه‌های اخیر بارها پرسیده شده‌اند.

 

 

در حالی که این سوالات در حال حاضر بی پاسخ مانده‌اند، اما به‌نظر می‌رسد طرفداران این بازی سرانجام می‌توانند از این بی‌اطلاعاتی نجات پیدا کنند. نیک بیکر (Nick Baker)، یکی از بنیانگذاران پادکست XboxEra، اخیرا در پادکست درباره بازی Metroid Prime 4 صحبت کرد و از طرف شخصی که می‌شناسد و ظاهرا «بازی را دیده است»، جزئیات جدید مختصری را ارائه کرد.

علاوه بر این که بازی از نظر بصری «غیرقابل باور» به‌نظر می‌رسد، این منبع نیک همچنین ادعا می‌کند که بازی دارای مناطق «بزرگ و عمیق» خواهد بود. بیکر می‌گوید که اگرچه فکر نمی‌کند بازی جهان باز باشد، اما نسبت به عناوین قبلی این سری، مناطق بسیار بزرگ‌تری خواهد داشت. به گفته بیکر، شخصی که بازی را دیده است گفته است که اندازه محیط‌ها آن‌ها را به یاد محیط‌های «بزرگ و باز» بازی Halo Infinite می‌اندازد.

البته طرفداران دو آتیشه سری بازی Metroid Prime در چند سال گذشته عناوین زیادی روی سوییچ داشته‌اند تا خود را سرگرم کنند. از این بازی‌ها می‌توان به بازی Metroid Dread که در سال ۲۰۲۱ عرضه شد و بازی Metroid Prime Remastered که اوایل امسال عرضه شد، اشاره کرد. شایعات اخیر همچنین ادعا کرده‌اند که بازی Metroid Prime 2 Remastered نیز در دست ساخت است. البته در مورد نینتندو، زیاد نمی‌توان خارج از اعلامیه‌های رسمی این شرکت حرفی زد.

برچسب ها: Metroid Prime 4
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.