شایعه: رویداد Developer Direct ایکس باکس هفته آینده برگزار خواهد شد

شایعه: رویداد Developer Direct ایکس باکس هفته آینده برگزار خواهد شد

محمد مسعودی محمد مسعودی
3 ماه و 14 روز پیش

رویداد Developer Direct ایکس باکس، اواخر ماه جاری میلادی، برگزار خواهد شد. طبق انتشار یک پست جدید توسط کاربر Zantorn در Reddit، که سابقه درخشانی در افشای تاریخ دقیق برگزاری رویداد‌ها دارد، گفته شده است که رویداد Developer Direct در هفته آینده برگزار خواهد شد. 

در این پست آمده است: «اولین رویداد ایکس باکس سال جدید میلادی، هفته بعد و در روز ۱۴‌ام به بعد، برنامه ریزی شده است. نمی‌توانم در مورد شایعات صحبت کنم، اما تاریخ هم اکنون مشخص شده است.» اگر قرار باشد که این رویداد در هفته آینده برگزار شود، می‌توان تاریخ برگزاری آن را چیزی بیین ۱۵‌‌ام الی ۱۹‌ام ژانویه (۲۵ الی ۲۹ دی ۱۴۰۲) در نظر گرفت، زیرا جزو روز‌های کاری هفته خواهند بود. در هر صورت، بعید به نظر می‌رسد که مایکروسافت این رویداد را در آخر هفته، برگزار کند. 

 

این افشا، دقیقا پس گذشت تنها چند روز از خبر احتمال برگزاری این رویداد در تاریخ ۲۵ ژانویه (پنجم بهمن ۱۴۰۲)، صورت گرفته است. در حالی که تا اینجای کار، ارائه تاریخی دقیق غیر ممکن است، اما شایعات حاکی بر این هستند که رویدادی در هفته آینده برگزار خواهند شد که پشتوانه‌ای قوی برای شایعات جدید منتشر شده، محسوب می‌شوند. در حال حاضر، وب سایت Game Informer تماس‌هایی با ایکس باکس داشته و این وب سایت اعلام کرده که در صورت ارائه پاسخی از سوی این کمپانی، جزئیات جدید را به اشتراک خواهد گذاشت. 
 

برچسب ها: Xbox Developer Direct, ایکس باکس
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.