یک بازی واقعیت مجازی بر اساس سریال Peaky Blinders معرفی شد

یک بازی واقعیت مجازی بر اساس سریال Peaky Blinders معرفی شد

محمد مسعودی محمد مسعودی
2 سال و 3 ماه و 13 روز پیش

استودیو Maze Theory، توسعه‌دهنده بازی‌های واقعیت مجازی، عنوان و تریلر رسمی اقتباس واقعیت مجازی از سریال Peaky Blinders را منتشر کرده است. نام کامل این بازی Peaky Blinders: The King's Ransom نام خواهد داشت.


پس از پخش اولین فصل از سریال Peaky Blinders در سال ۲۰۱۳، این سریال به یک غول رسانه‌ای تبدیل شد و اکنون در حال تطبیق با سایر اشکال سرگرمی است. این عنوان جذاب واقعیت مجازی چند سالی است که در دست ساخت قرار دارد. در سال ۲۰۱۹ استودیو Maze Theory اعلام کرد که در حال کار روی این بازی است، اما تا کنون اطلاعات کمی در مورد آن فاش شده بود. استودیو Maze Theory یک استودیو مستقر در لندن است که پیش‌تر روی بازی‌های واقعیت مجازی در دنیای Doctor Who کار کرده است.

 


مخاطبان بازی Peaky Blinders: The King's Ransom شاهد نقش آفرینی مجدد کیلیان مورفی (Cillian Murphy) و پاول اندرسون (Paul Anderson) در نقش تامی شلبی و آرتور شلبی خواهند بود. این بازی بازیکنان را موظف می‌کند تا در دنیای زیرزمینی خلافکاران بیرمنگام نفوذ کرده و همزمان، اعتماد خانواده شلبی را جلب کنند. اگرچه هنوز تاریخ انتشار مشخصی وجود ندارد، اما قرار است بازی در سال ۲۰۲۲ عرضه شود. استودیو Maze Theory با این بازی، وعده یک درام جنایی حماسی را می‌دهد که شامل شخصیت‌های واکنشی و داستانی است که تحت تأثیر تصمیمات بازیکنان است. داستان بازی در سال ۱۹۲۸ می‌گذرد، به این معنی که وقایع این داستان در فاصله ای بین فصل چهارم و پنجم همتای تلویزیونی آن اتفاق می‌افتد.


چیزی که در تریلر می‌بینیم فقط نگاهی اجمالی به داستان است. صداپیشگی تامی شلبی در مورد جعبه ارسالی متعلق به وینستون چرچیل، که پر از اسلحه و اسرار است، صحبت می‌کند. استودیو Maze Theory همچنین گفته است که بازیکنان برای همراهی با انتخاب‌های اخلاقی دشوار در طول داستان، نبردهای درونی را تجربه خواهند کرد. از نظر بازیگری، حضور کیلیان مورفی و پل اندرسون برای این اقتباس واقعیت مجازی یک کودتا برای عنوان است. داشتن شباهت آن‌ها به داستان تنها به غوطه ور شدن بازیکنان در دنیای مجازی که هنگام بازی Peaky Blinders: The King's Ransom وارد آن خواهند شد کمک می‌کند.

 

 

 


این اولین بازی ویدیویی نیست که بر اساس سریال اصلی، که مورد تحسین منتقدان قرار گرفته، به بازار می‌آید. اولین بازی Peaky Blinders، بازی  Peaky Blinders: Mastermind بود، یک بازی ماجراجویی پازلی که داستان آن مربوز به قبل از اتفاقاتی‌ است که در سریال دیده می‌شود. در حالی که بازی Peaky Blinders: Mastermind مربوط به قبل از داستان سریال است، اعلام شدهاست که پس از پایان سریال، فیلم Peaky Blinders نیز ساخته خواهد شد. این نمونه دیگری از توانایی جابجایی بین رسانه‌ای این فرنچایز است.


برخی ممکن است به بازی‌هایی با گستره وسیع تر که برای کنسول‌های اصلی ساخته شده‌، امیدوار بوده باشند. با این حال، غیرقابل انکار است که آنچه که بی‌بی‌سی با سریال Peaky Blinders انجام می‌دهد جالب است و علاقه به بازی Peaky Blinders: The King's Ransom را تضمین می‌کند. حال طرفداران این فرنچایز باید منتظر بمانند تا بفهمند آیا دیگر شخصیت‌های نمادین سریال Peaky Blinders در طول حضورشان در بیرمنگام ظاهر می‌شوند یا خیر.

بازی Peaky Blinders: The King's Ransom در سال ۲۰۲۲ هدست‌های واقعیت مجازی Oculus Quest منتشر خواهد شد.
 

برچسب ها: Peaky Blinders, واقعیت مجازی
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.