بازی Rainbow Six Extraction معرفی شد

بازی Rainbow Six Extraction معرفی شد

محمد مهدی مبارکی محمد مهدی مبارکی
1 سال و 3 ماه و 23 روز پیش

زمان زیادی تا رویداد E3 2021 و کنفرانس‌هایی که در طول این رویداد برگزار می‌شود، باقی نمانده است. یکی از کنفرانس‌های موردانتظار، مربوط به شرکت یوبیسافت است که با نام Ubisoft Forward شناخته می‌شود. کنفرانس که انتظار می‌رود در آن شاهد رونمایی و یا نمایش‌های جدیدی از برخی آثار پیشین یوبیسافت باشیم. حال به تازگی یوبیسافت اطلاعات  جدیدی پیرامون نسخه جدید بازی Rainbow Six منتشر کرده است.

 

 

 

طبق جدیدترین بروزرسانی یوبیسافت، نام نسخه جدید بازی Rainbow Six که با نام بازی Rainbow Six Quarantine معرفی شد، تغییر پیدا کرده است و از این پس با نام بازی Rainbow Six Extraction شناخته می‌شود. در کنار این مورد، تیزر کوتاهی نیز از این بازی منتشر شده است که در آن می‌توانید پخش و سرایت ویروسی خطرناک به بخش اعظمی از شرکت تحقیقاتی را مشاهده کنید.

 

در کنار این تیزر، نمایشی نیز با موضوع مصاحبه با سازندگان بازی از سوی یوبیسافت منتشر شده است که در آنتوینی ویمیل (Antoine Vimal)، تهیه کننده بازی Rainbow Six Extraction از روند صعودی و رشد چشم‌گیر پیش‌برد ساخت بازی صحبت می‌کند.

 

 بازی Rainbow Six Extraction معرفی شد

 

نباید فراموش کرد که یوبیسافت با بازی Rainbow Six Siege موفق شد انقلابی در سبک بازی‌های چند نفره انجام بدهد. اثری که حتی پس از گذشت یک نسل، همچنان بازیکن دارد و هر روز نیز به تعداد آن‌ها اضافه می‌شود. شاید جالب باشد بدانید که هسته اصلی بازی Rainbow Six Extraction، یکی از ماد‌هایی است که برای بازی Siege منتشر شد. مادی که توانست بازخورد‌های مثبت زیادی دریافت کند و همین باعث شد تا یوبیسافت ساخت نسخه‌ای مستقل از آن را در دستور کار قرار دهد.

 

با همه این اوصاف، هنوز چیز زیادی از این بازی نمی‌دانیم و به طور حتم اطلاعات جامع و کامل‌تر در کنفرانس Ubisoft Forward که هفته آینده برگزار می‌شود، به اطلاع طرفداران خواهد رسید. تا آن زمان باید منتظر ماند و دید که یوبیسافت چه خوابی برای این بازی دیده است.

 

نظر شما در این باره چیست؟ خوشحال می‌شویم با ما و کاربران سایت به اشتراک بگذارید.

برچسب ها: Rainbow Six Extraction
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.