دو بازی مورد انتظار شرکت یوبی سافت با تاخیر مواجه شدند

دو بازی مورد انتظار شرکت یوبی سافت با تاخیر مواجه شدند

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
1 سال و 2 ماه و 18 روز پیش

با توجه به برنامه ریزی قبلی شرکت یوبی‌سافت برای انتشار بازی Far Cry 6، بازی Rainbow Six Extraction و بازی Riders Republic در تعطیلات آخر سال ۲۰۲۱، این دوران از اهمیت بسیار زیادی برای یوبی‌سافت برخوردار بود. اما با اعلام رسمی این کمپانی، دو عنوان از سه بازی مذکور برای انتشار در تاریخ مقرر، آماده نخواهند شد و تنها بازی Far Cry 6 در تاریخ مشخص قبلی منتشر خواهد شد.

 


کمپانی یوبی‌سافت به صورت رسمی تاریخ انتشار بازی Riders Republic را از دو سپتامبر (۱۱ شهریور) به ۲۸ اکتبر (شش آبان) تغییر داد.
تاریخ انتشار بازی Rainbow Six Extraction هم از ۱۶ سپتامبر ۲۰۲۱ (۲۵ شهریور) به ماه ژانویه ۲۰۲۲ (دی / بهمن ۱۴۰۰) تغییر داده شد.
این کمپانی توضیحات بیشتری درباره دلیل اصلی تاخیر این دو عنوان، ارائه نکرد. تیم سازنده بازی Riders Republic دلیل تاخیر در انتشار این بازی را «نیاز به زمان بیشتر برای توسعه بازی» عنوان کردند. استودیو Ubisoft Montreal هم همین دلایل را برای تاخیر بازی Rainbow Six Extraction ارائه کرد.
البته تاخیر در انتشار این دو عنوان تنها بخشی از مشکلات حال حاضر یوبی‌سافت به شمار می‌رود. این کمپانی اخیرا با اتهام آزار و اذیت گسترده مواجه شده است و روزهای سخت و حساسی را پیش روی خود می‌بیند. 
بازی Rainbow Six Extraction و بازی Riders Republic در تاریخ‌های انتشار مذکور برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس و اس، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهند شد.

برچسب ها: Rainbow Six Extraction, Riders Republic
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.