سازندگان بازی Rainbow Six Siege قصد ساخت دنباله این عنوان را ندارند

سازندگان بازی Rainbow Six Siege قصد ساخت دنباله این عنوان را ندارند

محمد مسعودی محمد مسعودی
2 سال و 11 ماه و 4 روز پیش

بازی Rainbow Six Siege بدون شک یکی از بازی‌های پولساز شرکت یوبی سافت محسوب می‌شود. بازی با میلیون‌ها بازیکن و فروش بدون توقف، از زمان عرضه تا به حال قوی و قوی‌تر شده است. البته کسانی هم هستند که در تعجب‌اند که آیا این بازی دنباله خواهد داشت یا نه. 


در جواب باید گفت که توسعه دهندگان بازی Rainbow Six Siege در شرکت یوبی سافت به دنبال چنین چیزی نیستند. در واکنش  به سوالی که در شبکه اجتماعی Reddit پرسیده شد، مدیر نو‌آوری بازی Rainbow Six Siege، لوری آتاناسوف (Leory Athanassof)، پاسخ داد که ساخت یک دنباله از یک بازی شوتر چیزی نیست که تیم توسعه بازی در نظر داشته باشد و ترجیح می‌دهند که روی فریم‌ورک موجود بازی کار کنند و با آپدیت‌های مداوم آن را بهبود ببخشند. کاری که چندین سال است که انجام می‌دهند.

 

سازندگان بازی Rainbow Six Siege قصد ساخت دنباله این عنوان را ندارند

«بازی Rainbow Six Siege یک بازی در حال تکامل است. Siege در آینده به شکل چشم‌گیری متفاوت با Siege فعلی است. در حدی که می‌توان به آن عنوان Siege 2 را داد. با این حال، به عنوان یک تیم، ما باور داریم که می‌توانیم این تغییرات را به شکل افزایشی در بازی فعلی، اعمال کنیم.

عنوان بازی Rainbow Six Siege 2 به معنای یک بازی جدید، یک محیط جدید و احتمالا یک فهرست و تیم توسعه جدید است. ما احساس نمی‌کنیم که این چیزی است که مخاطبان به آن نیاز داشته باشند. به سرمایه گذاری‌هایی که در بازی انجام شده اهمیت می‌دهیم و نمی‌خواهیم روی یک پروژه دیگر متمرکز شویم. درعوض، سعی می‌کنیم سرمایه گذاری‌های بازی مراقبت و ارزش آن را بیش‌تر کرده و بازی فعلی را بهتر کنیم. این کار را می‌توان مثل نوسازی و به روز رسانی یک خانه قدیمی در نظر گرفت.»

 

قطعا اولین باری نیست که توسعه دهندگان این بازی شوتر گفته‌اند که قصدی برای ساختن یک دنباله برای بازی Rainbow Six Siege ندارند. با در نظر گرفتن موفقیت مداوم و زیاد این بازی، منطقی است که شرکت یوبی سافت قصد ادامه کار رپی این بازی موفق را داشته باشد. حال باید منتظر بود که بازی Rainbow Six Extraction، که در راه است، هم به این موفقیت دست می‌یابد یا نه.


بازی Rainbow Six Siege روی پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس و اس، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و کامپیوتر های شخصی در دسترس می‌باشد. و همچنین قابلیت Cross-play و Cross-progression تا اوایل سال ۲۰۲۲ به آن اضافه می‌شود.

برچسب ها: Rainbow Six Siege, Rainbow Six Extraction
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.