شایعه: بازیگر ابی در سریال The Last of Us مشخص شد

شایعه: بازیگر ابی در سریال The Last of Us مشخص شد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
3 ماه و 15 روز پیش

به‌نظر می‌رسد که بالاخره بازیگر ابی (Abby) در فصل دوم سریال The Last of Us انتخاب شده است. به ادعای جف اسنایدر (Jeff Sneider)، کیتلین دیور (Kaitlyn Dever) قرار است بازیگر نقش ابی در این سریال باشد.
ظاهر دیور نشان می‌دهد که او قرار نیست مثل ابی در بازی The Last of Us Part 2 بدنی عضلانی داشته باشد. از آن‌جا که سریال تلویزیونی مسیری متفاوت از بازی خواهد داشت، ممکن است تغییر وضعیت بدنی ابی هم یکی از همین تفاوت‌ها باشد.


دیور در ابتدا برای ایفای نقش الی در این سریال تست داده بود، اما ناموفقیت او در کسب این نقش باعث شد تا درنهایت در نقش ابی جلوی الی قرار بگیرد. با این حال، هنوز سازندگان سریال به‌صورت رسمی این خبر را اعلام نکرده‌اند و باید دید که این خبر چه زمانی توسط شبکه HBO و کریگ مازین منتشر می‌شود. به ادعای اسنایدر، دیور همین حالا در حال مذاکره برای قبول این نقش است.
کریگ مازین هم در گذشته اعلام کرده بود که پیش از شروع اعتصاب اتحادیه نویسندگان و بازیگران تقریبا با بازیگر نقش ابی به توافق رسیده بودند. با توجه به پایان این اعتصابات، احتمالا به‌زودی با بازیگر ابی در سریال آشنا خواهیم شد.

 

علاوه بر این، روند فیلمبرداری سریال The Last of Us هم به‌خاطر اعتصابات هالیوود متوقف شده بود. با پایان این اعتصابات، فیلمبرداری این سریال بعد از چند ماه توقف، احتمالا از تاریخ هفت ژانویه (17 دی) آغاز می‌شود. فیلمبرداری فصل دوم هم مانند فصل اول در کانادا (بریتیش کلمبیا) انجام می‌شود.

برچسب ها: The Last of Us, The Last of Us Part 2
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.