شایعه: سرنوشت سه بازی انحصاری ایکس باکس مشخص شد

شایعه: سرنوشت سه بازی انحصاری ایکس باکس مشخص شد

محمد مسعودی محمد مسعودی
4 ماه و 27 روز پیش

افشاگر معروف Nate the Hate، در جدیدترین افشاگری خود، جزئیاتی در مورد سه عنوان انحصاری آینده ایکس باکس را به اشتراک گذاشت. بازی Banjo-Kazooie، عنوانی گمنام از استودیو id Software و نسخه ریبوت مورد انتظار بازی Fable، عناوینی است که این افشاگر در آخرین گزارش خود به آن‌ها پرداخته است. اخیرا افشاگران با انتشار گزارش‌هایی مبنی بر تصمیم ایکس باکس برای تبدیل شدن به یک ناشر چند پلتفرمی، به واسطه برخی از بزرگترین عناوین انحصاری ایکس باکس، موجب شکل گیری دردسرهایی برای این کمپانی شدند. 

شایعات مربوط به چند پلتفرمی شدن ایکس باکس، مدیران این شرکت را برای رسیدگی به وضعیت شکل گرفته، به میزبانی یک رویداد ویژه تجاری وادار کرد. در این رویداد تایید شد که ایکس باکس در چند پلتفرمی کردن عناوین خود به صورت استراتژیک پیش خواهد رفت و تنها عناوینی از انحصار ایکس باکس خارج خواهند شد که در این پلتفرم به اوج خود رسیده‌اند و با راه یافتن آن‌ها به دیگر پلتفرم‌ها، موجب رشد فرنچایز مربوطه خود خواهند شد. ایکس باکس تایید کرد که چهار بازی برای پلتفرم‌های رقیب منتشر خواهند شد. هنوز معلوم نیست که این عناوین چه بازی‌هایی خواهند بود، اما گمانه‌زنی‌ها نشان می‌دهند که این چهار عنوان، بازی Sea of Thieves، بازی Pentiment، بازی Grounded و بازی Hi-Fi Rush خواهند بود.

در حالی که ایکس باکس قصد دارد برخی از بازی‌های خود را برای پلتفرم‌های مختلف منتشر کند، اما عناوین انحصاری دیگری وجود دارند که در آینده برای ایکس باکس منتشر خواهند شد. اخیرا افشاگر Nate the Hate، به برخی جزئیات در مورد عناوین انحصاری در دست توسعه ایکس باکس دسترسی پیدا کرده است. طبق ادعای این افشاگر، بازی مورد انتظار Banjo-Kazooie در حال دریافت تغییراتی در طراحی خود است و به احتمال زیاد، عنوان جدید استودیو id Software در سال جاری به بازار راه یابد. این افشاگر همچنین اعلام کرد که نسخه بازسازی شده از بازی Fable در تاریخی در سال ۲۰۲۵، در دسترس قرار خواهد گرفت. 

این افشاگر همچنین جزئیاتی را در مورد بازی State of Decay 3 به اشتراک گذاشت. اگرچه این بازی یکی از اولین عناوین انحصاری برای ایکس باکس سری ایکس بود، اما از آن زمان تا به حال، اطلاعات کمی در مورد این بازی منتشر شده است. خبر بد این است که ظاهرا انتظار برای جزئیات بیشتر در مورد بازی ادامه خواهد داشت، زیرا این افشاگر چیزی در مورد این بازی نشنیده است. Nate the Hate سابقه درخشانی در افشای جزئیات به صورت دقیق دارد، اما همچون دیگر افشاگران، مطمئنا مواردی هم وجود داشته که با واقعیت مطابقت نداشته‌اند. از بزرگترین آن‌ها می‌توان به راه یافتن بازی Starfield به پلی استیشن 5 اشاره کرد که در رویداد به روز رسانی تجاری ایکس باکس، این شایعه رد، و رسما تایید شد که عنوان به همراه بازی Indiana Jones and the Great Circle همچنان به عنوان عناوین انحصاری ایکس باکس تلقی خواهند شد. 

اینکه جزئيات فاش شده از عناوین انحصاری آینده دقیق خواهد بود یا خیر، چیزی است که زمان نشان خواهد دارد. طرفداران می‌توانند انتظار انتشار جزئیات بیشتری را در شوکیس سالیانه تابستانی ایکس باکس داشته باشند، که طبق گزارشات، در تاریخی در ماه ژوئن سال ۲۰۲۴ برگزار خواهد شد.

برچسب ها: xbox, fable, banjoo kazooei, state of decay 3
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.