شایعه: نینتندو سوییچ 2 از سرویس سوییچ آنلاین پشتیبانی می‌کند

شایعه: نینتندو سوییچ 2 از سرویس سوییچ آنلاین پشتیبانی می‌کند

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
3 ماه و 16 روز پیش

شاید سرویس نینتندو سوییچ آنلاین در حد و اندازه‌های گیم پس نباشد، اما کمپانی نینتندو توانسته با اضافه کردن بازی‌های کنسول گیم بوی و گیم بوی ادونس ارزش سرویس اشتراکی خود را بالاتر ببرد. البته کمپانی نینتندو در گذشته معمولا با عرضه سخت‌افزار جدید، بخش آنلاین سخت‌افزار قبلی خود را فراموش می‌کرد، اما حالا به‌نظر می‌رسد که عمر سرویس اشتراکی جدید کمپانی ژاپنی به کنسول نینتندو سوییچ وابسته نیست و این کمپانی برنامه‌های طولانی مدتی برای آن دارد و این سرویس روی کنسول نینتندو سوییچ 2 نیز فعال خواهد بود.


این گمانه‌زنی‌ها به‌خاطر بخشی از متن گزارش اخیر سازمان رقابت و بازار بریتانیا (CMA) است که به سرویس اشتراکی نینتندو سوییچ آنلاین اشاره می‌کند. متن کامل این گزارش روی معامله مایکروسافت و اکتیویژن بلیزارد تمرکز می‌کند، اما در صفحه 9 آن ذکر شده است که سرویس اشتراکی نینتندو سوییچ آنلاین به‌خاطر این‌که تنها روی دو کنسول در دسترس است، در میان سرویس‌های اشتراکی مورد بررسی حضور ندارد.

بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom پرحجم‌ترین عنوان سوییچ خواهد بود


متن این گزارش به شرح زیر است: 


«به‌خاطر محدودیت شدید بخش گیمینگ ابری کمپانی نینتندو، سرویس نینتندو سوییچ انلاین در محاسبات ما محاسبه نشده است. سرویس گیمینگ ابری کمپانی نینتندو تنها روی کنسول نینتندو سوییچ و ]حذف شده[ در دسترس است.»


به احتمال بسیار زیاد، نام دومین دستگاه که از این متن حذف شده به کنسول جدید کمپانی نینتندو اشاره می‌کرده که هنوز به‌صورت رسمی معرفی نشده است.
کمپانی نینتندو در ماه نوامبر (آبان / آذر) اعلام کرده بود که حساب‌های کاربری نینتندو به‌احتمال زیاد روی پلتفرم بعدی این کمپانی هم قابل دسترسی خواهند بود. تعداد کاربران نینتندو سوییچ آنلاین هم از ماه نوامبر رشد 36 میلیونی داشته و باعث تعجب نیست که کمپانی نینتندو می‌خواهد سرمایه گذاری بیشتری روی این سرویس اشتراکی بکند. هرچند هنوز مشخص نیست که آیا کنسول بعدی نینتندو از قابلیت Backwards Compatibility پشتیبانی می‌کند یا خیر.


با توجه به گزارش‌های متعدد ماه‌های اخیر و عمر طولانی نینتندو سوییچ، مشخص است که این کمپانی درحال کار روی کنسول بعدی خود است. عده زیادی عقیده دارند که کنسول بعدی نینتندو احتمالا در سال 2024 به بازار عرضه خواهد شد، اما به‌نظر می‌رسد که کمپانی نینتندو از عملکرد سوییچ راضی بوده و عقیده دارد این کنسول می‌تواند حداقل یک سال دیگر به فروش سرسام آورش ادامه دهد.

برچسب ها: نینتندو سوییچ OLED model, نینتندو سوییچ, نینتندو سوییچ لایت
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.