افزایش چشمگیر فروش بازی The Last of Us Part 1 پس از پخش سریال آن

افزایش چشمگیر فروش بازی The Last of Us Part 1 پس از پخش سریال آن

محمد مسعودی محمد مسعودی
5 روز پیش

پس از پخش اولین قسمت سریال The Last of Us، فروش بازی The Last of Us Part 1 در بریتانیا به شکل چشمگیری افزایش یافت. با توجه به آماری که وب سایت Gfk درمورد فروش بازی‌ها منتشر کرده است، نسخه پلی استیشن 5 بازی لست آو آس به نسبت هفته‌های گذشته، افزایش ۲۳۸ درصدی در بحث فروش داشته است. این افزایش فروش باعث شد که بازی The Last of Us Part 1 در جدول پرفروش ترین بازی‌های بریتانیا رتبه بیستم را به خود اختصاص دهد.

سریال The Last of Us در دو روز نخست بیش از 10 میلیون بیننده داشته است

 

بازی The Last of Us Remastered هم‌چنین وضعیت مشابه‌ای را تجربه کرده و با افزایش ۳۲۲ درصدی نسبت به هفته‌های گذشته، توانست به رتبه ۳۲ این جدول بازگردد. البته باید توجه داشت که آماری که توسط وب سایت Gfk منتشر شده فقط مربوط به نسخه‌های فیزیکی این بازی بوده و هنوز مشخص نیست که سریال The Last of Us چه تاثیری بر نسخه‌های دیجیتال این بازی داشته است.

 

نیل دراکمن از وجود احتمال توسعه بازی The Last of Us 3 خبر داد

طبق گزارش‌ها، پخش اولین قسمت از این سریال توسط HBO در ایالات متحده شاهد استقبال خوبی از طرف بینندگان بوده و کمپانی Warner Bros از آمار بینندگان رضایت داشته است. شبکه Discovery هم آمار این سریال را ۴.۷ میلیون بیننده اعلام کرده است. 

به گفته کمپانی Warner Bros، پس از پخش اولین قسمت از سریال Broad Walk Empire در سال ۲۰۱۰ با ۴.۸۱ میلیون بیننده، این دومین سریالی است که پس از پخش اولین قسمت از آن توانسته چنین آماری از بینندگان داشته باشد و در حال حاضر در جدول پربیننده‌ترین سریال‌ها، سریال The Last of Us پس از سریال House of Dragon قرار دارد.

برچسب ها: The Last of Us, The Last of Us Part 1
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.