ویدئویی از حالت چند نفره بازی The Last of Us 2 لو رفت

ویدئویی از حالت چند نفره بازی The Last of Us 2 لو رفت

محمد مهدی مبارکی محمد مهدی مبارکی
3 سال و 8 ماه و 9 روز پیش

[آپدیت: این ویدیو اکنون از یوتیوب حذف شده است]

 

بازی The Last of Us Part II را می‌توان یکی از مهم‌ترین عناوین نسل هشتم کنسول پلی استیشن 4 دانست که سرانجام چندی پیش منتشر شد. اثری که توانست بازخورد‌های مثبت فراوانی از سوی منتقدین دریافت کند و نشان دهد که استودیوی ناتی داگ همچنان می‌تواند بازی‌های داستان محور شاخص بسازد. اما یکی از موضوعاتی که از همان زمان معرفی بازی از سوی استودیوی ناتی داگ رد شد، ساخت و دردسترس قرار دادن بخش چند نفره بازی بود. حالتی که در قسمت نخست بازی دردسترس بود، اما خبری از آن در بازی The Last of Us 2 نیست.

 

اما حالا ویدئویی کوتاه در کانال یوتیوبی کاربری با نام The IrishLizard منتشر شده است. ویدئویی که این کاربر مدعی شده به بخش چند نفره بازی The Last of Us 2 تعلق دارد. با وجود اینکه ویدئو کیفیت مناسبی ندارد، اما می‌توانید چهره یکی از شخصیت‌های بازی را که احتمالا مل (Mel) است، در آن ببینید که چاقویی در دست دارد. در حالی که شخص دیگری از تیروکمان بهره می‌برد. اگر از طرفداران بازی The Last of Us: Factions Multiplayer باشید به طور حتم فضای درون ویدئو، شما را یاد منطقه Leakside، یکی از نقشه‌های نسخه اصلی حالت آنلاین Factions، می‌اندازد.

https://img.redbull.com/images/c_crop,x_229,y_0,h_1080,w_1620/c_fill,w_1500,h_1000/q_auto,f_auto/redbullcom/2020/6/25/ptd201ie29ns3r8pep82/the-last-of-us-halloween

این کاربر در رابطه با این ویدئو کوتاه می‌گوید: «این بهترین چیزی بود که به دلیل دردست ساخت بودن ابتدایی بازی از دست من بر می‌آمد.» اما وی صحبتی از اینکه ویدئو را از کجا توانسته تهیه کند نزده است. البته نباید شایعه بودن این موضوع را فراموش کرد، اما اگر واقعا این ویدئو کوتاه ۱۱ ثانیه‌ای متعلق به بخش چند نفره بازی The Last of Us 2 باشد باید طرفداران این مجموعه منتظر خبر‌های خوبی از آن باشند.

 

استودیوی ناتی داگ هنوز این ویدئو را تایید و یا تکذیب نکرده است. استودیویی که چندی پیش فرم استخدامی در رابطه با جذب نیرو برای بخش چند نفره دردسترس قرار داده بود. جذب نیرویی که بعضی‌ها آن را مربوط به بازی The Last of Us 2 می‌دانند. اما به طور کلی باید منتظر ماند و دید که استودیوی ناتی داگ و سونی چه برنامه‌هایی برای این بازی در سر دارند. اثری که به طور حتم برای کنسول پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد و شاید در زمان انتشار روی این کنسول، محتویات جدیدی در خود داشته باشد.

 

بازی The Last of Us 2 همین حالا به طور انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 دردسترس است.

برچسب ها: The Last of Us 2, The Last of Us, ناتی داگ, انحصاری PS4
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.