سرویس Ubisoft+ هم بخشی از سرویس پلی استیشن پلاس خواهد بود

سرویس Ubisoft+ هم بخشی از سرویس پلی استیشن پلاس خواهد بود

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
1 سال و 9 ماه و 14 روز پیش

همزمان با رونمایی از بازی‌های روز اول آغاز به‌ کار سرویس پلی استیشن پلاس، کمپانی یوبیسافت هم اعلام کرد که سرویس Ubisoft+ برای پلی استیشن منتشر خواهد شد و برخی از بازی‌های آن هم برای اشتراک‌های مختلف سرویس پلی استیشن پلاس و پلاس Extra در دسترس خواهند بود.
سرویس Ubisoft+ در ابتدا در قالب Ubisoft+ Classics برای اشتراک‌های مختتلف سرویس پلی استیشن پلاس در دسترس خواهد بود. این نسخه از Ubisoft+ «مجموعه منتخب بازی‌های محبوب» این سرویس را در دسترس کاربران پلی استیشن پلاس قرار خواهد داد. بازی Assassins Creed Valhalla، بازی The Division و بازی For Honor برخی از عناوین جدیدی هستند که از هفته آینده روی سرویس پلی استیشن پلاس حضور خواهند داشت.

 

لیست کامل بازی‌های سرویس جدید پلی استیشن پلاس منتشر شد

 


سرویس Ubisoft+ Classics هنگام اعلام خبر اضافه شدن بازی Assassins Creed Valhalla به سرویس پلی استیشن پلاس، به‌صورت نصفه و نیمه معرفی شده بود و حالا برای اولین بار به کنسول‌ها می‌آید. از دیگر عناوین Ubisoft+ که از هفته آینده روی سرویس پلی استیشن پلاس حضور خواهند داشت می‌توان به بازی Child of Light، بازی Far Cry 3: Blood Dragon، بازی Far Cry 4، بازی Steep، بازی South Park: Fractured But Whole، بازی The Crew 2، بازی Trials Rising، بازی Watch Dogs و بازی Werewolves Within اشاره کرد.
به گفته کمپانی یوبی سافت، تعداد بازی‌های Ubisoft+ Classics تا پایان سال ۲۰۲۲ به ۵۰ عنوان خواهد رسید و پس از آن هم بازی‌های بیشتری به این سرویس اضافه خواهند شد.
هنوز تاریخ عرضه جداگانه سرویس کامل Ubisoft+ برای پلی استیشن و ایکس باکس اعلام نشده، اما این سرویس قرار است بیش از ۱۰۰ عنوان کمپانی یوبی سافت را به کاربران ارائه کند. سرویس Ubisoft+ در حال حاضر تنها روی کامپیوتر و استیدیا در دسترس قرار دارد.

برچسب ها: پلی استیشن پلاس, یوبی سافت پلاس
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.