کمپانی Valve در آینده نسخه‌های قدرتمندتر استیم دک را عرضه می‌کند

کمپانی Valve در آینده نسخه‌های قدرتمندتر استیم دک را عرضه می‌کند

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
1 سال و 7 ماه و 24 روز پیش

استیم دک در ماه‌های اخیر فروش بسیار خوبی را تجربه کرده و بازخورد کاربران هم به کامپیوتر قابل حمل کمپانی Valve مثبت بوده است. از طرفی، لیست بازی‌های بهینه شده برای استیم دک روز به روز افزایش پیدا می‌کند و کاربران این دستگاه مشکلی خاصی در اجرای بازی‌های بزرگ استیم ندارند. حالا به‌نظر می‌رسد که استیم دک درحال تبدیل به یک پروژه بلندمدت برای کمپانی Valve است و احتمالا در آینده نسخه‌های قوی‌تری از این کنسول تولید خواهد شد.

 


کمپانی Valve اخیرا اعلام کرده که استیم دک را به‌عنوان یک «محصول چندنسلی» درنظر گرفته و قصد دارد در آینده نسخه‌های دیگری از آن را منتشر کند.
«استیم دک به‌عنوان اولین کامپوتر گیمینگ قابل حمل شناخته می‌شود. در آینده، کمپانی Valve این محصول را با بهبودها و تغییرات مختلف در سخت‌افزار و نرم‌افزار عرضه خواهد کرد. پشتیبانی از استیم دک و SteamOS هم ادامه‌دار خواهد بود.»
البته این اولین بار نیست که کمپانی Valve به آینده استیم دک اشاره می‌کند. گیب نیول (Gabe Newel) هم چند ماه پیش درباره ایده ساخت استیم دک ۲ و تغییرات احتمالی آن صحبت کرده بود. درحال حاضر، با برطرف شدن برخی از مشکلاتی که در روند تولید استیم دک وجود داشت، سرعت تولید این دستگاه درحال افزایش است و احتمالا آمار فروش آن همچنان رشد خواهد کرد.

 

برچسب ها: steam, steam deck
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.