معرفی بهترین ماموریت‌های فرعی بازی Hogwarts Legacy

معرفی بهترین ماموریت‌های فرعی بازی Hogwarts Legacy

خشایار بهرامی خشایار بهرامی
1 سال و 3 ماه و 14 روز پیش

همانطور که احتمالا اطلاع دارید، سیر داستانی و ماموریت‌های اصلی بازی Hogwarts Legacy از گستردگی چندان زیادی برخوردار نیست و نمی‌تواند بازیکن‌ها را برای مدت زمان نسبتا زیادی سرگرم نگه دارد. تقریبا اکثریت اشخاص می‌توانند این بخش از بازی را با گذشت صرفا 20 تا 25 ساعت به پایان برسانند. با این وجود، تحت هیچ شرایطی نباید از جهان باز بودن این عنوان و میزان عظمت جهانش غافل شوید.

مشابه با سایر عناوین نقش آفرینی جهان باز، در این عنوان نیز بازیکن‌ها می‌توانند مشغول انجام فعالیت‌ها و ماموریت‌های فرعی مختلفی شوند که بعضی از آن‌ها حتی می‌تواند روی رابطه شخصیت‌تان با سایر NPCها و روند برخی از ماموریت‌های اصلی بازی اثر بگذارد. از این رو تصمیم گرفتیم تا در این مطلب از میان تمامی فعالیت‌های جانبی طراحی شده برای بازی Hogwarts Legacy، بهترین موارد را به شما معرفی کنیم. البته باید توجه داشته باشید که در ادامه بخش مهمی از داستان و اتفاقات هریک از فعالیت‌های انتخاب شده، فاش و اسپویل خواهد شد!

 

رازهای مخفی و ایستراگ‌های بازی Hogwarts Legacy

ماموریت The Man Behind The Moon

پس از گذشت چندین ساعت از اولین حضورتان در قلعه هاگوارتز، ماموریت The Man Behind The Moon در دسترس‌تان قرار می‌گیرد. به اتمام رساندن این ماموریت فرعی نیازمند چندین ساعت زمان خواهد بود و با انجام یک سری امور مخفیانه آغاز می‌شود؛ در جریان این ماموریت بازیکن‌ها می‌توانند برای اولین بار طلسم Alohamora را به دست آورند. با استفاده از این طلسم می‌توان اکثریت قفل‌ها را باز کرد و به مکان‌هایی که تا پیش از این امکان دسترسی نداشتند، راه یافت. پس از به اتمام رساندن بخش مخفی کاری، بازیکن‌ها می‌بایست مشغول جمع‌آوری آیتم‌های به خصوصی شوند و در این بین سطح طلسم مذکور را ارتقا دهند. در نتیجه، در پایان این ماموریت آن‌ها موفق شده‌اند تا طلسم Alohamora را به سطح بالایی رسانده و قفل‌های بیشتری را در جهان بازی Hogwarts Legacy باز کنند.

 

ماموریت The Daedlian Keys

مشابه با مورد پیشین، در ماموریت فرعی The Daedlian Keys بازیکن‌ها وظیفه دارند تا برخی آیتم‌های ویژه‌ای را جمع‌آوری کنند. این ماموریت، بسیار ساده‌تر از مورد قبل بوده و در جریان آن اشخاص صرفا می‌بایست 16 مورد از Daedlian Keysها درون مدرسه جادویی هاگوارتز پیدا کنند. با توجه به محدود بودن محیط و منطقه در نظر گرفته شده برای این فعالیت، بازیکن‌ها می‌توانند خیلی سریع آن را به اتمام رسانده و آیتم ظاهری ویژه‌‌ای را منطبق با گروه انتخابی‌شان دریافت کنند. این آیتم هربار که بازیکن از اسپل‌ها و طلسم‌های جادویی استفاده می‌کند، خواهد درخشید و سبب افزایش جذابیت ظاهر کلی شخصیت‌تان خواهد شد.

 

 

راهنمای انتخاب گروه در بازی Hogwarts Legacy

ماموریت In the Shadow of the Study

گیم پلی بازی Hogwarts Legacy فاقد سیستم اخلاق یا اصطلاحا مورالیتی سیستم است، اما در ماموریت In the Shadow of the Study نیم نگاهی را به مکانیزم‌های متعدد سیستم مذکور دارد. این ماموریت شامل سه فعالیت مجزا است که تمامی آن‌ها حول یکی از دانش آموزان گروه اسلیترین به نام سباستین سالو جریان دارند. با پیش‌روی و انجام هریک از این فعالیت‌ها، شما به تدریج سه طلسم و جادو مرتبط با Dark Magic را یاد می‌گیرید و پس از آن می‌توانید از طلسم‌های نابخشودنی جهان جادو استفاده کنید. ناگفته نماند که هریک از فعالیت‌های مطرح شده، شامل آموزش یک طلسم به خصوص است. در قدم نخست، در جریان ماموریت In the Shadow of the Study شما وارد هزارتو به خصوصی می‌شوید که توسط سالازار اسلیترین طراحی و خلق شده است. در هنگام عبور از این هزارتو، با یکی از دوستان سباستین به نام اومینیس ملاقت کرده و طلسم Crucio را که درواقع همان طلسم شکنجه کردن است را فرا می‌گیرید. در بخش انتهایی این فعالیت فرعی، شما نوشته‌های شخصی سالازار را پیدا می‌کنید که در آن‌ها در مورد Chamber of Secrets صحبت کرده است.

 

ماموریت In the Shadow of Time

در ادامه مسیر خط داستانی مرتبط با شخصیت سباستین سالو و شروع فعالیت جانبی جدید تحت عنوان In the Shadow of Time، طلسم Imperio یا همان طلسم مرتبط با کنترل ذهن را یاد می‌گیرید. پیش از آن، می‌بایست از یک محیط مملو از عنکبوت‌های کشنده عبور کرده و آیتم به خصوصی را پیدا کنید. هنگامی‌که طلسم مذکور را فرا گرفتید، تنش‌های موجود میان سباستین و اومینیس به صورت دراماتیکی افزایش می‌یابد و در لحظات پایانی این ماموریت، نبرد نسبتا بزرگی میان شما و نیروهای وفادار به Feldcroft شکل می‌گیرد.

ماموریت In the Shadow of the Relic

با آغاز ماموریت جانبی In the Shadow of the Relic، خط داستانی مرتبط با سباستین سالو به پایان راه نزدیک می‌شود. با انجام ماموریت In the Shadow of the Relic، شما سومین و آخرین طلسم نابخشودنی بازی یعنی Avada Kedavra را فرا می‌گیرید و با استفاده از آن می‌توانید تمامی اهداف‌تان را از بین ببرید. این ماموریت همچنین از لحاظ چگونگی روایت داستان و اتفاقات مرتبط با سباستین و احساسی که در حین انجام آن به بازیکن القا می‌شود، جز بهترین موارد در میان تمامی ماموریت‌های بازی Hogwarts Legacy محسوب می‌شود.

 

ماموریت A Friend in Deed

سیرونا رایان مالک اصلی تنها رستوران معرفی شده از جهان جادو تحت عنوان Thee Broomsticks واقع در روستا Hogsmaede، در جریان ساعات اولیه بازی Hogwarts Legacy به بازیکن‌ها معرفی می‌شود. سیرونا یکی از شخصیت‌های ثانویه مهم و تاثیر گذار این عنوان به شمار می‌رود و یکی از بهترین ماموریت‌های جانبی بازی نیز با محوریت او طراحی شده است. در جریان این فعالیت جانبی اتفاق به خصوصی برای پروتاگونیست بازی رقم نمی‌خورد و در انتهای آن جوایز ارزش‌مندی به بازیکن هدیه داده نمی‌شود. با این حال، انجام آن سبب می‌شود تا بازیکن اطلاعات بیشتری را در مورد گذشته سیرونا و روابط دوستانه‌اش در مدرسه هاگوارتز کسب کند. به عبارت دیگر نکته مثبت و رضایت بخش موجود پیرامون ماموریت A Friend in Deed، شیوه روایت داستانی آن و چگونگی پرداخت به سرگذشت سیرونا است.

 

 

انتظارهایی که از بازی Hogwarts Legacy 2 داریم

ماموریت Flight Test

یکی از کارهای جذاب و سرگرم کننده‌ای که می‌توانید در جهان بازی Hogwarts Legacy انجام دهید، پرواز کردن با استفاده از جاروهای جادویی مطرح و محبوب جهان فرنچایز هری پاتر است. یکی دیگر از فعالیت‌ها و ماموریت‌های جانبی طراحی شده برای بازی، تحت عنوان Flight Test شناخته می‌شود. این ماموریت شامل سه بخش مجزا است و انجام هریک از چالش‌های آن‌ها در زمان مقرر شده سبب می‌شود تا سطح جارو انتخابی‌تان ارتقا یافته و تجربه نهایی‌تان از پرواز کردن با استفاده از جاروهای جادویی کیفیت بیشتری را به همراه داشته باشد.

 

ماموریت Minding Your Own Business

یکی از طولانی‌ترین ماموریت‌های بازی Hogwarts Legacy، فعالیت جانبی Minding Your Own Business محسوب می‌شود. این مورد شامل مجموعه متنوعی از فعالیت‌ها و اهداف مختلف است و از لحظه آغازین تا انتهایی آن، بازیکن‌ها می‌بایست مشغول انجام مواردی نظیر کشف ناحیه‌هایی جدید، مبارزه با دشمنان مختلف یا حل پازل‌ها و معماهای گوناگون شوند. داستان و اتفاقات این ماموریت حول یک الف و خانه ویژه‌اش جریان دارد و بازی به بهترین شکل این شخصیت را به بازیکن‌ها معرفی کرده و اشخاص را درگیر داستان منحصر به فرد او می‌کند.

ماموریت Phoenix Rising

پس از انجام برخی از ماموریت‌های اصلی ابتدایی بازی Hogwarts Legacy، با کسب ویژگی Vivarium Facility و اضافه کردن آن به اتاق نیازمندی‌ها می‌توانید مجموعه‌ای شخصی از حیوانات جادویی را برای خودتان ایجاد کنید. در این حالت این دسته از جانوران به شیوه سالم‌تر و خوشحال‌تری زندگی خواهند کرد و دیگر دغدغه شکار شدن توسط شکارچیان را نخواهند داشت. با شروع ماموریت Phoenix Rising شما به همراه دیک به دنبال یافتن یک ققنوس افسانه‌ای می‌روید. البته پیش از هرچیزی می‌بایست میزان وقت مناسبی را با دیک درون مدرسه هاگوارتز یا در محیط اطراف آن گذرانده باشید تا بتوانید به همراه او این ققنوس را گیر بیندازید!

 

ماموریت The Unique Unicorn

یکی از مختصرترین و کوتاه‌ترین فعالیت‌ها و ماموریت‌های فرعی مطرح شده در این مطلب، بدون شک ماموریت The Unique Unicorn است. همانطور که از نام این ماموریت مشخص است، با شروع آن بازیکن‌ها می‌بایست تلاش‌شان را برای گیر انداختن تک شاخ افسانه‌ای جهان جادو و اضافه کردن آن به مجموعه موجودات جادویی شخصی‌شان به کار گیرند.

 

بازی Hogwarts Legacy هم‌اکنون برای کنسول‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس به همراه کامپیوتر در دسترس قرار دارد. این عنوان به زودی و در تاریخ ۲۵ جولای ۲۰۲۳ (۳ مرداد ۱۴۰۲) برای کنسول‌های نینتندو سوییچ و پلتفرم‌های نسل هشتمی پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه می‌شود.

برچسب ها: Hogwarts Legacy
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.