تاریخ انتشار بازی Final Fantasy 7 Rebirth مشخص شد

تاریخ انتشار بازی Final Fantasy 7 Rebirth مشخص شد

مهرداد کرمی مهرداد کرمی
2 ماه و 18 روز پیش

همانطور که وعده داده شده بود، رویداد State of Play سونی در تاریخ 14 سپتامبر سال 2023 برگزار شد و شاهد تریلر‌ها و اخبار هیجان انگیزی در این رویداد بودیم. در اواخر این رویداد بود که تریلر هیجان انگیزی از بازی Final Fantasy 7 Rebirth منتشر شد و به همراه آن، تاریخ انتشار بازی نیز اعلام گردید.

همانطور که در جریان هستید، بازی Final Fantasy 7 Rebirth بخش دوم ریمیک این سری است که در Summer Game Fest 2023 معرفی شد و در حال حاضر میلیون‌ها طرفدار در سرتاسر جهان منتظر تجربه‌ی آن هستند. در تریلر منتشر شده که بسیار طولانی بود و قسمت‌های زیادی از گیم‌پلی و حوادث داستانی بازی را به نمایش می‌گذاشت، اعلام شد که بازی برای عرضه در 29 فوریه سال 2024 مصادف با پنج شنبه، ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ برنامه ریزی شده و مانند پارت اول، در دو دیسک عرضه خواهد شد.

البته خبر ناراحت‌کننده این است که برخلاف پارت اول بازی Final Fantasy Remake که ابتدا در سال 2020 برای کنسول پلی استیشن 4 عرضه شد و سپس بعد از مدت‌ها در دسترس بازیکنان پلتفرم‌های PC و پلی استیشن 5 قرار گرفت، بازی Final Fantasy 7 Rebirth تنها برای کنسول نسل نهمی پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد و خبری از نسخه‌ی نسل هشتمی نخواهد بود.

 

این بازی قرار است بخش دوم از یک سگانه‌ی حماسی باشد و همانطور که تهیه‌کننده‌ی بازی یوشینوری کیتاسه (Yoshinori Kitase) قول داده بود، برای عرضه در زمستان بعدی یا اوایل سال 2024 برنامه ریزی شده است. در نهایت لازم به ذکر است که شرکت سازنده‌ی بازی یعنی شرکت Square Enix قول این را داده است که حتی بازیکنانی که بازی Final Fantasy 7 Remake را تجربه نکرده‌اند، می‌توانند از بازی Final Fantasy 7 Rebirth لذت ببرند و مشکلی در فهم داستان آن نداشته باشند.

برچسب ها: Final Fantasy 7 Rebirth, پلی استیشن 5
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.