پاسخ به سوالات متداول در مورد بازی Final Fantasy 7 Rebirth

پاسخ به سوالات متداول در مورد بازی Final Fantasy 7 Rebirth

محمد مسعودی محمد مسعودی
2 ماه و 22 روز پیش

از زمان معرفی بازی Final Fantasy 7 Rebirth تا به حال، سونی و شرکت Square Enix اطلاعات گسترده زیادی را درباره این بازی به اشتراک گذاشته‌اند. با توجه به اینکه این بازی، دومین عنوان از پروژه بازسازی 7 Final Fantsy محسوب می‌شود، ممکن است سوالاتی برای بازیکنان در مورد این بازی به وجود آمده باشد. با توجه به نزدیک شدن به تاریخ عرضه این بازی، قصد داریم که در این مطلب به متداول‌ترین سوالات پرسیده شده درباره بازی Final Fantasy 7 Rebirth، بپردازیم.

 

آیا لازمه درک داستان بازی Final Fantasy 7 Rebirth، تجربه بازی Final Fantasy 7 Remake است ؟

بازی Final Fantasy 7 Rebirth، یک عنوان با داستانی مستقل است که به شکلی یکسان، از طرفداران و تازه‌واردان به این سری استقبال می‌کند.

در این ماجراجویی مستقل، کلاود و گروه همراهش، به کاوش جهان بازی می‌پردازند. به علت داشتن سرنوشتی نامشخص، هر قدم در دنیای گسترد‌ه‌ی خارج از شهر میدگار، تجربه‌ای تازه و مرموز برای بازیکنان خواهد بود. منوی بازی یک ویدیو خلاصه از داستان بازی Final Fantasy 7 Remake را برای کسانی که علاقه‌مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد داستان آن هستند، ارائه می‌دهد و آن دسته از بازیکنانی که می‌خواهند تجربه‌ای کامل از بازی Final Fantasy 7 Remake داشته باشند، می‌توانند بازی Final Fantasy 7 Remake & Rebirth Twin Pack را پیش ‌خرید کنند که علاوه بر بازی اصلی، بسته گسترش دهنده Episode INTERmission را بدون هزینه‌ای اضافی، به همراه خواهد داشت. 

لازم به ذکر است که پیش‌خرید بازی Final Fantasy 7 Remake & Rebirth Twin Pack به نوبه خود ارزش بالایی دارد. با پیش خرید این نسخه، بازیکنان می‌توانند در روز عرضه، بازی Final Fantasy 7 Rebirth را دریافت کرده و بلافاصله پس از پیش خرید، به بازی Final Fantasy 7 Remake Intergrade دسترسی داشته باشند. 

 

آیا بازی Final Fantasy 7 Rebirth  تنها روی پلی استیشن 5 در دسترس خواهد بود ؟

بله. بازی Final Fantasy 7 Rebirth فقط برای پلی استیشن 5 عرضه می‌شود.

 

بازی Final Fantasy 7 Rebirth چه نوع عنوانی است ؟

بازی Final Fantasy 7 Rebirth یک عنوان اکشن نقش آفرینی و دومین بازی از پروژه Final Fantasy 7 Remake است. هدف از این پروژه به تصویر کشیدن دوباره داستان افسانه‌ای این سری در سه بخش مجزا و مستقل است. 

این بازی دارای یک سیستم مبارزه تکامل یافته خواهد بود که بازیکنان می‌توانند تفکر استراتژیک خود را با مبارزات اکشن هیجان انگیز در کنار همراهانشان، از جمله شخصیت‌های تازه اضافه شده، ترکیب کنند. علاوه بر آن، این عنوان از یک دنیای پر جنب و جوش و وسیع بهره می‌برد که در آن بازیکنان می‌توانند انتظار ماجراهایی جدید، از جمله کاوش در محیط‌هایی وسیع و Chocobo سواری در دشت‌های پوشیده از چمن، را داشته  باشند.

 

آیا بازیکنانی که بازی Final Fantasy 7 Remake یا بسته گسترش دهنده Episode INTERmission را تجربه کرده‌اند، پاداشی دریافت خواهند کرد ؟

این دسته از بازیکنان در صورت خرید بازی Final Fantasy 7 Rebirth و وجود اطلاعات ذخیره شده لازم در پلی استیشن 5، یک Summon Materia ویژه را دریافت خواهند کرد. 

برای مالکان بازی Final Fantasy 7 Remake، در صورت وجود فایل ذخیره، Leviathan Summoning Materia اعطا خواهد شد و مالکان بازی Final Fantasy 7 Remake Episode INTERmission نیز، در صورت وجود فایل ذخیره بازی، Ramuh Summoning Materia را دریافت خواهند کرد. 

لازم به ذکر است که بازیکنانی که بازی Final Fantasy 7 Remake & Rebirth Twin Pack را پیش خرید کرده‌اند، در صورت تجربه بخش مربوط به بازی Final Fantasy 7 Remake، واجد شرایط دریافت این Materiaها خواهند بود. 

 

برای تجربه بازی Final Fantasy 7 Rebirth نیازی به تجربه دیگر عناوین سری Final Fantasy خواهد بود ؟

خیر. هر عنوان از سری بازی Final Fantasy دارای داستان منحصر به فرد خود هستند. بنابراین، بازیکنان می‌توانند بدون نیاز به تجربه دیگر عناوین این سری، از بازی Final Fantasy 7 Rebirth لذت ببرند. 

 

آیا این بازی بسته گسترش‌دهنده‌ای دریافت خواهد کرد ؟

به گفته شرکت Square Enix، برنامه‌ای برای توسعه و انتشار بسته‌ گسترش‌دهنده، ندارد.
 

برچسب ها: Final Fantasy 7 Remake, Final Fantasy 7 Rebirth, پلی استیشن 5
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.