نینتندو در رویداد E3 حضور نخواهد داشت

نینتندو در رویداد E3 حضور نخواهد داشت

محمدحسین  مهربان زاده محمدحسین مهربان زاده
1 سال و 1 ماه و 17 روز پیش

پس از گزارشی مبنی بر عدم حضور کمپانی‌های سونی، نینتندو و مایکروسافت در رویداد E3 سال جاری، کمپانی نینتندو تایید کرده است که در این رویداد شرکت نخواهد کرد.

 

در بیانیه‌ای که از کمپانی نینتندو در سایت Venture Beat منتشر شده است، کمپانی اعلام کرده است که:«ما به صورت موردی در هر رویداد مشارکت می‌کنیم و همیشه راه‌های مختلفی را برای تعامل با طرفداران خود در نظر می‌گیریم» و همچنین افزود:«از آنجایی که رویداد E3 امسال با برنامه‌های ما مطابقت نداشت، تصمیم گرفتیم در آن شرکت نکنیم. با این حال، ما از حامیان انجمن ESA و رویداد E3 بوده و هستیم».

 

این خبر احتمالاً برای طرفداران نینتندو چندان عجیب نیست، به‌خصوص اینکه این شرکت در سال‌های اخیر بازی‌های خود را در رویداد‌های نینتندو دایرکت معرفی کرده است.

 

شایان ذکر است که رویداد E3 توسط کمپانی ReedPop سازمان‌دهی شده است که با انجمن ESA همکاری کرده است تا نوع جدیدی از نمایش برگزار کند که از اهداف و نیازهای آن‌ها پشتیبانی کند. قطعا رویداد E3 امسال، حتی بدون حضور کمپانی نینتندو ارزش تماشا کردن را دارد.

 

 

لازم به ذکر است که کمپانی یوبی‌سافت عناوین مهمی برای عرضه دارد و احتمالا تاریخ انتشار بازی Avatar: Frontiers of Pandora، بازی Assassin`s Creed Mirage و بازی Skull and Bones مشخص شود.

 

همچنین شایعه شده است که کمپانی کونامی در این رویداد حضور خواهد داشت تا بازی Metal Gear Solid 3 Remake و عنوان جدید از مجموعه بازی Castlevania را معرفی کند.

 

 
برچسب ها: نینتندو سوییچ, نینتندو, E3
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.