شایعه: بازی‌های چند پلتفرمی زیادی برای نینتندو سوییچ ۲ عرضه خواهند شد

شایعه: بازی‌های چند پلتفرمی زیادی برای نینتندو سوییچ ۲ عرضه خواهند شد

آرین صفری آرین صفری
8 ماه و 20 روز پیش

اگر بخواهیم شایعات پیرامون نینتندو سوییچ ۲ که طی هفته‌های اخیر اوج گرفته‌اند را باور کنیم، به‌نظر می‌رسد کنسول نینتندو سوییچ ۲ نسبت به نسخه قبلی شاهد ارتقای قدرت قابل توجهی خواهد بود. گفته می‌شود که نینتندو در ماه آگوست نسخه‌های نمایشی این کنسول را پشت درهای بسته برای توسعه‌دهندگان به نمایش گذاشته است، پس از آن گزارش شده است که به لطف استفاده از DLSS، این کنسول می‌تواند بازی‌هایی را با نرخ 60 فریم و وضوح تصویر 4K با پشتیبانی از رهگیری پرتو (Ray Tracing) اجرا کند.

در صورت درست بودن این شایعات، نینتندو نیز بدون شک این قابلیت‌ها را در نینتندو سوییچ 2 تبلیغ خواهد کرد. بدون شک با حضور چنین قابلیت‌هایی در یک کنسول دستی، بازیکنان انتظار دارند عناوین چند پلتفرمی بیشتری برای آن کنسول منتشر شوند؛ که به‌نظر می‌رسد چنین خواهد شد.

 

این خبرها را افشاگر معروف تام هندرسون (Tom Henderson) در توییتر تایید کرده است و گفت برای نینتندو سوییچ ۲ هیجان زده است. به گفته تام، در 12 تا 18 ماه آینده، ما شاهد معرفی بازی‌های چند پلتفرمی زیادی خواهیم بود که در کنار ایکس باکس سری ایکس و اس، پلی استیشن 5 و کامپیوتر، برای نینتندو سوییچ 2 نیز عرضه می‌شوند.

شایعات همچنین حاکی از آن‌اند که این کنسول برای عرضه در نیمه دوم سال 2024 برنامه ریزی شده است. این  احتمالاً به این معنی است که در ماه‌های آینده نینتندو قطعا اطلاعات بیشتری را به‌صورت رسمی منتشر می‌کند. هنوز مشخص نیست که این عناوین چند پلتفرمی دقیقا چه بازی‌هایی هستند، اما چند شایعه دیگر در این بین به بازی‌ Far Cry 7 و بازی Monster Hunter 6 اشاره می‌کنند.

برچسب ها: نینتندو, نینتندو سوییچ
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.