کپکام رویداد مخصوص خود را برگزار خواهد کرد

کپکام رویداد مخصوص خود را برگزار خواهد کرد

رضا مدرسی رضا مدرسی
11 ماه و 25 روز پیش

کپکام اعلام کرد که هفته آینده رویداد Capcom Showcase را برگزار خواهد کرد که دوشنبه 12 ژوئن (22 خرداد ماه) به شکل مجازی رخ خواهد داد. این شرکت ژاپنی در اعلامیه خود نوشته: «در رویداد مجازی کپکام حضور داشته باشید و از آخرین اخبار مرتبط به کپکام مطلع شوید. منتظر به اشتراک گذاشتن اطلاعات جدید از بازی‌های جدید و در صف انتشار خود با تمام طرفداران در جهان هستیم.»

با توجه به گفته‌های کپکام، این رویداد 36 دقیقه طول خواهد کشید و بازی‌هایی را در خود خواهد داشت که مناسب کودکان نیست. مشخص نیست که در این رویداد شاهد معرفی بازی جدیدی خواهیم بود یا نه، چرا که حساب رسمی کپکام صرفا گفته که رویداد 36 دقیقه‌ای به آخرین بازی‌های کپکام اختصاص خواهد داشت. 

رویداد Summer Game Fest هم اعلام کرد که رویداد کپکام زیر مجموعه این برنامه خواهد بود. رویداد کپکام همراه با چند رویداد و نمایش دیگر خواهد بود که در طول هفته آینده به اشتراک گذاشته می‌شود. این برنامه تقریبا طولانی شامل افتتاحیه سامر گیم فست در 18 خرداد خواهد بود، سپس رویداد ایکس باکس و بازی Starfield در 21 خرداد پخش خواهد شد و در 12 ژوئن (22 خرداد) برنامه یوبی‌سافت هم برگزار خواهد شد.

گزارش مالی اخیر کپکام اعلام کرد که سهام این شرکت بزرگ به بهترین وضعیت خود رسیده و سودی را تجربه کرده که تا کنون در تاریخ کمپانی سابقه نداشته است. 

این موفقیت به دنبال عرضه دو بازی از دو مجموعه محبوب این شرکت بود، یعنی بازی Resident Evil 4 و بازی Monster Hunter Rise: Sunbreak. این دو بازی به ترتیب 3.75 میلیون و 5.45 میلیون نسخه فروخته‌اند.

سال مالی جدید کپکام هم با شروع قدرتمندی همراه بود و توانست با فروش یک میلیون نسخه از بازی Street Fighter 6 در سه روز، نشان دهد که کپکام برای این سال هم برنامه‌های بلندپروازانه‌ای دارد.

برچسب ها: Resident Evil 4 Remake, Street Fighter 6, Capcom
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.