بازی Assassin’s Creed Infinity چند دنیای مختلف خواهد داشت

بازی Assassin’s Creed Infinity چند دنیای مختلف خواهد داشت

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
5 ماه و 17 روز پیش

مطابق انتظارات، کمپانی یوبی سافت درحال توسعه قسمت بعدی بازی Assassin’s Creed است و به‌نظر می‌رسد که راه خوبی برای توسعه دائمی این بازی به‌جای عرضه سالیانه یا دو سال یک‌بار آن پیدا کرده است. بازی Assassin’s Creed Infinity یک عنوان سرویس محور خواهد بود که قرار است توسعه آن چندین سال بعد از عرضه اولیه ادامه داشته باشد. کمپانی یوبی سافت هنوز هیچ اطلاعات رسمی از بازی Assassin’s Creed Infinity منتشر نکرده، اما گزارش‌های جدید نشان می‌دهند که این بازی قرار است در ابتدا چند دنیای مختلف داشته باشد که تعداد آن‌ها در آینده بیشتر هم خواهد شد.

 

بازی Assassin’s Creed Infinity چند دنیای مختلف خواهد داشت


جف گراب (Jeff Grubb) به تازگی ادعا کرده که یکی از این محیط‌ها قرار است در رویداد Ubisoft Forward ماه سپتامبر رونمایی شود. براساس گفته‌های گراب، بازی Assassin’s Creed Infinity قرار است با دو دنیای مجزا منتشر شود. یکی از آن‌ها که در گذشته با نام Project Red شناخته می‌شد، در ژاپن جریان دارد و بازیکنان را در نقش نینجاهای ژاپنی قرار خواهد داد.


البته نکته جالب توجه این است که بازی Assassin’s Creed Infinity نسخه بعدی این مجموعه نخواهد بود و یک بازی دیگر قرار است قبل از این عنوان سرویس محور منتشر شود. این بازی که احتمالا Assassin’s Creed Rift نام دارد، در شهر بغداد جریان خواهد داشت و نسبت به عناوین سال‌های اخیر این مجموعه، ابعاد کوچک‌تر و تمرکز بسیار بیشتری روی مخفی‌کاری خواهد داشت. براساس گزارش‌های اخیر، این بازی قرار است در فصل بهار سال 2023 منتشر شود.

 

برچسب ها: Assassin's Creed Infinity, Assassin's Creed Rift
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.