شایعه: نسخه VR بازی 2 Call of Duty: Modern Warfare در State of Play معرفی می‌شود

شایعه: نسخه VR بازی 2 Call of Duty: Modern Warfare در State of Play معرفی می‌شود

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
1 سال و 4 ماه و 7 روز پیش

با وجود این‌که معامله خرید کمپانی اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت در حال پیشرفت است و این کمپانی و تمامی بازی‌هایش به‌زودی به مالکیت مایکروسافت درخواهند آمد، قراردادهای قبلی اکتیویژن با سونی برای یک یا دو سال آینده پابرجا خواهند بود. یکی از این قراردادها، کمپانی اکتیویژن را موظف می‌کند تا برای عناوین آینده بازی Call of Duty محتویات انحصاری یا انحصاری زمانی مختلفی را برای کاربران پلی استیشن تدارک ببیند.


تا این لحظه، اطلاعات لو رفته از بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 نشان می‌دهد که بتای عمومی این بازی هم مانند عناوین قبلی مجموعه در ابتدا در دسترس کاربران پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 قرار خواهد گرفت. حالا به‌نظر می‌رسد که قرارداد انحصاری اکتیویژن و سونی شامل محتوای مخصوص واقعیت مجازی هم می‌شود و احتمالا یک نسخه واقعیت مجازی جداگانه از بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 هم به‌زودی برای هدست واقعیت مجازی PSVR 2 معرفی خواهد شد.


RalphsValve که یکی از منابع مستقل مورد اعتماد بازی Call of Duty محسوب می‌شود،‌ اخیرا گزارشی در وب ‌سایت What if Gaming منتشر کرده که ادعا می‌کند استودیو Infinity Ward درحال توسعه نسخه مستقلی از بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 برای هدست واقعیت مجازی PSVR 2 است. هنوز اطلاعات زیادی از این بازی منتشر نشده، اما با توجه به این گزارش، این بازی هم یکی از عناوینی خواهد بود که قرار است در رویداد بعدی State of Play برای هدست واقعیت مجازی جدید پلی استیشن معرفی شود.

 


علاوه بر RaplhsValve، AccountNgt هم به‌عنوان یکی از منابع مستقل معتبر این حوضه، به نسخه واقعیت مجازی این بازی برای هدست PSVR 2 اشاره کرده بود. البته AccountNgt عقیده دارد که این بازی در رویداد State of Play حضور نخواهد داشت و زودتر از آن معرفی خواهد شد.


به‌ هر حال زمان زیادی تا برگزاری رویداد State of Play باقی نمانده و حتی اگر خبری از نسخه واقعیت مجازی بازی Modern Warfare 2 در روزهای پیش از برگزاری این رویداد منتشر نشود، احتمالا شاهد نمایش این بازی در رویداد روز 12 خرداد خواهیم بود.


 

برچسب ها: Call of Duty Modern Warfare 2, پلی استیشن 5
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.