اطلاعات بیشتری از بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 منتشر شد

اطلاعات بیشتری از بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 منتشر شد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
4 ماه و 16 روز پیش

پس از رونمایی از نام و لوگو بازی Call of Duty: Modern Warfare 2، احتمال می‌رفت که تا زمان انتشار تریلر و معرفی کامل این بازی، دیگر اطلاعاتی از آن منتشر نشود و کمپانی اکتیویژن بلیزارد بتواند جلوی لو رفتن اطلاعات این عنوان و بازی Warzone 2 را هم بگیرد.


اما با وجود این‌که هنوز چند هفته تا برگزاری رویداد Summer Game Fest، رویداد مشترک ایکس باکس و بتسدا و رویداد احتمالی سونی باقی مانده است، در 24 ساعت گذشته اطلاعات زیادی از بازی Modern Warfare 2 و بازی Warzone 2 لو رفته‌ است.


پیش از انتشار اطلاعات لو رفته اخیر، چند ماه پیش هم اطلاعاتی در رابطه با‌ حالت بازی جدید بازی Modern Warfare 2 لو رفته بود. به گزارش تام هندرسون (Tom Henderson)، این بازی حالت بازی جدیدی به‌نام DMZ را جایگزین حالت بازی زامبی و Spec Ops خواهد کرد. این حالت بازی جدید از بازی Escape from Tarkov الهام گرفته شده و نقشه‌‌اش با بازی Warzone 2 مشترک خواهد بود.


روز گذشته، MW2 OG که در گذشته خود را به عنوان یک منبع موثق بازی Call of Duty ثابت کرده، تصویری منتشر کرده که ادعا می‌کند طرحی از نقشه حالت DMZ بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 است.


به گفته تام هندرسون، نقشه حالت DMZ هم مانند نقشه‌های بتل رویال قبلی بازی Call of Duty، ترکیبی از چندین نقشه قدیمی بخش چندنفره بازی‌های Call of Duty خواهد بود. به گفته او، نقشه‌های Highrise، Quarry، Terminal و Afgan از بازی Modern Warfare 2 اورجینال در این نقشه بزرگ حضور خواهند داشت. هندرسون مهم‌ترین نقاط نقشه DMZ را که نام‌شان روی نقشه بازی به صورت مجزا نوشته شده است، به ترتیب حضورشان روی نقشه بازی، از شمال‌غربی نقشه تا جنوب شرقی، نام برده است.


-    Oasis
-    Wartorn
-    Quarry (Quarry)
-    Oilfield
-    Modern City (Highrise)
-    Caves (Afgan)
-    Dam
-    Marshes
-    Harbor
-    Sira
-    Observatory
-    Mountain Town (Fevela)
-    Graveyard
-    Oldtown
-    Shipwreck
-    Fishtown
-    Fort
-    Airport (Terminal)

 

علاوه بر این، هندرسون ادعا می‌کند که بازی Warzone 2 یک مکانیک جدید به‌نام Stronghold (قلعه یا دژ) خواهد داشت. همان‌طور که از نام این مکانیک پیداست، در هر بازی، نقطه یا نقاط مختلفی از نقشه بازی به عنوان Stronghold علامت گذاری می‌شوند که توسط هوش مصنوعی محافظت می‌شوند. احتمالا بازیکنان پس از فتح این نقاط به آیتم‌ها و اسلحه قدرتمندی دست خواهند یافت. قلعه‌ها می‌توانند سرنوشت بازی را به نفع فاتحان‌شان عوض کنند و بازیکنان باید در انتخاب قلعه مناسب برای فتح کردن، هوشمندانه عمل کنند.
در کنار تصاویر و اطلاعاتی که بالا به آن‌ها اشاره کردیم، یک ویدیو کوتاه هم از این بازی لو رفته که بررسی یکی از سلاح‌ها را نشان می‌دهد. البته ویدیو مذکور از تمام منابع معتبری که آن را بازنشر کرده بودند حذف شده است.


بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 در تاریخ نامشخصی در سال 2022 منتشر خواهد شد. هنوز هیچ تاریخ انتشار حدودی برای بازی Warzone 2 اعلام نشده است.

 

برچسب ها: Call of Duty Modern Warfare 2, Warzone 2
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.