احتمال رونمایی قریب الوقوع از بازی Call of Duty: Modern Warfare 2

احتمال رونمایی قریب الوقوع از بازی Call of Duty: Modern Warfare 2

رضا مدرسی رضا مدرسی
5 ماه و 14 روز پیش

مدتی است که استودیو Infinity Ward تمام صفحات خود در شبکه‌های اجتماعی را سیاه کرده و به قول معروف چراغ‌ها را خاموش. با توجه به این مورد بسیاری منتظر رونمایی از بازی جدید Call of Duty هستند که گفته می‌شود دنباله بازی Modern Warfare 2019 است. در تصاویرِ سیاه استودیو Infinity Ward شبحی دیده می‌شود که بسیاری معتقدند کاراکتر Ghost است. 

 

استودیو Infinity Ward اخیرا در شبکه‌های اجتماعی چندان فعال نبوده. آخرین پست آن‌ها در توییتر به دو ماه پیش در اواسط ماه فورویه بر می‌گردد. تغییر ناگهانی تصویر پروفایل در این شبکه اجتماعی به عکسی سیاه قطعا عادی نیست و اشاره به بازی بعدی آنها دارد. وضعیت صفحه استودیو در فیسبوک نیز به همین منوال است و در اینستاگرام نیز پست‌های استودیو Infinity Ward قابل مشاهده نیستند، چرا که از طرف خود صاحب اکانت پنهان شده‌اند.

 

شایعه: بازی Call of Duty: Warzone 2 به زودی معرفی خواهد شد

هر آنچه که از نسخه جدید بازی Call of Duty می‌دانیم

احتمال رونمایی قریب الوقوع از بازی Call of Duty: Modern Warfare 2

«Going Dark» عبارتی است که در شبکه‌های اجتماعی معنی دور شدن از فضای مجازی را دارد، چون صاحب اکانت نمی‌خواهد حواس پرتی داشته باشد. این عبارت اما قبلا در تریلر بازی Call of Duty Modern Warfare هم استفاده شده بود و داخل بازی نیز می شنیدیم که کاپیتان پرایس از این جمله استفاده می‌کرد. البته برخی کاربران تیزبین متوجه شده‌اند که تصاویری که استودیو Infinity Ward استفاده کرده کاملا هم تاریک و سیاه نیستند. اگر مقدار روشنایی این تصاویر را به شکل دستی بالا ببرید، متوجه ساختمانی خواهید شد که شخصی در آن قرار دارد، و آن شخص نیز کسی نیست جز Ghost، یا کسی که ماسک Ghost را بر سر کرده.

 

با توجه به تمام این شواهد، باید منتظر رونمایی قریب‌الوقوع از بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 توسط استودیو Infinity Ward باشیم.

برچسب ها: Call of Duty Modern Warfare 2
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.