راهنمای اتصال لوازم جانبی به پلی استیشن پورتال از طریق PS Link

راهنمای اتصال لوازم جانبی به پلی استیشن پورتال از طریق PS Link

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
1 ماه و 29 روز پیش

در این مطلب تمام مراحل اتصال هدست‌ Pulse Elite و هدست Pulse Explore به پلی استیشن پورتال را بیان می‌کنیم تا مشکلی در استفاده از هدست‌های پلی استیشن روی پلی استیشن پورتال و پلی استیشن 5 نداشته باشید.

 

راهنمای اتصال هدست Pulse Elite به پلی استیشن پورتال

برای استفاده از هدست بی‌سیم Pulse Elite روی پلی استیشن پورتال باید یک‌بار آن‌ها را به هم متصل کنید. در ابتدا، باید پلی استیشن پورتال را روشن کرده و آماده اتصال هدست کنید.

 

-    دکمه PlayStation Link روی هدست را فشار دهید و بعد از هشت ثانیه، وقتی چراغ روی هدست با سرعت به رنگ آبی چشمک زد، دکمه را رها کنید. با انجام این کار هدست آماده اتصال به دیگر دستگاه‌ها می‌شود.


-    دکمه PS Link را روی پلی استیشن پورتال فشار دهید. وقتی هدست با موفقیت متصل شد، چراغ روی هدست ثابت شده و اتصال موفقیت آمیز را روی پلی استیشن پورتال هم مشاهده خواهید کرد.

 


بعد از اتصال هدست‌ Pulse Elite به پلی استیشن پورتال، این هدست همچنان به دنبال دستگاه‌های بلوتوثی برای اتصال می‌گردد. در این حالت چراغ آبی هدست به آرامی چشمک می‌زند که نشان‌دهنده ادامه‌دار بودن جستجو برای چند ثانیه بیشتر است. در این حالت می‌توانید دیگر دستگاه‌ها مثل گوشی هوشمندتان را به هدست متصل کنید و ‌به‌صورت همزمان خروجی صدای گوشی هوشمند و پلی استیشن پورتال را دریافت کنید.

به‌خاطر داشته باشید که پس از نگه داشتن دکمه PS Link، هدست برای 30 ثانیه به‌دنبال دستگاه‌های آماده اتصال می‌گردد و اگر هیچ دستگاهی برای اتصال پیدا نکند، خاموش می‌شود. برای شروع دوباره جستجو باید باز هم دکمه PS Link را به مدت هشت ثانیه نگه دارید تا چراغ آن سریعا به رنگ آبی چشمک بزند.

 


راهنمای اتصال هدست Pulse Explore به پلی استیشن پورتال

برای استفاده از هدست بی‌سیم Pulse Explore روی پلی استیشن پورتال باید ابتدا یک‌بار آن‌ها را به هم متصل کنید. در ابتدا، باید پلی استیشن پورتال را روشن کرده و آماده اتصال هدست کنید.

-    مطمئن شوید که هر دو ایرباد داخل کیس شارژ قرار دارند.
-    دکمه PlayStation Link روی کیس را حدود هشت ثانیه نگه دارید تا چراغ آن با سرعت به رنگ آبی چشمک بزند. با انجام این کار هدست آماده اتصال به دیگر دستگاه‌ها می‌شود.
-    دکمه PS Link را روی پلی استیشن پورتال فشار دهید. وقتی هدست با موفقیت متصل شد، چراغ روی هدست ثابت شده و اتصال موفقیت آمیز را روی پلی استیشن پورتال هم مشاهده خواهید کرد.

بعد از اتصال ایربادها به پلی استیشن پورتال، آن‌ها همچنان به دنبال دستگاه‌های بلوتوثی برای اتصال می‌گردد. در این حالت چراغ آبی هدست به آرامی چشمک می‌زند که نشان‌دهنده ادامه‌دار بودن جستجو برای چند ثانیه بیشتر است. در این حالت می‌توانید دیگر دستگاه‌ها مثل گوشی هوشمندتان را به ایربادها متصل کنید و ‌به‌صورت همزمان خروجی صدای گوشی هوشمند و پلی استیشن پورتال را دریافت کنید.

به‌خاطر داشته باشید که پس از نگه داشتن دکمه PS Link، ایربادها برای 30 ثانیه به‌دنبال دستگاه‌های آماده اتصال می‌گردد و اگر هیچ دستگاهی برای اتصال پیدا نکنند، خاموش می‌شوند. برای شروع دوباره جستجو باید باز هم دکمه PS Link را به مدت هشت ثانیه نگه دارید تا چراغ آن سریعا به رنگ آبی چشمک بزند.

 

راهنمای تغییر صدای خروجی بین پلی استیشن 5 و پلی استیشن پورتال

وقتی درحال استفاده از دستگاه PlayStation Link روی پلی استیشن 5 هستید و می‌خواهید صدای خروجی را به پلی استیشن پورتال بفرستید (یا برعکس)، باید به‌ترتیب مراحل زیر را طی کنید.

 

تغییر صدای خروجی از پلی استیشن 5 به پلی استیشن پورتال

در ابتدا مطمئن شوید که هدست‌های Pulse Elite به پلی استیشن 5 و پلی استیشن پورتال متصل هستند.

 

-    مطمئن شوید که پلی استیشن پورتال روشن است.
-    دکمه PS Link را حدود دو ثانیه نگه دارید تا چراغ آن به آرامی به رنگ سفید چشمک بزند. در این حالت هدست به‌دنبال دستگاه‌هایی که قبلا به آن‌ها متصل شده می‌گردد.
-    وقتی اعلان مربوط به دستگاه PS Link روی پلی استیشن پورتال ظاهر شد، دستورهای روی صفحه را به ترتیب انجام دهید. بعد از اتصال، چراغ هدست به رنگ آبی ثابت درمی‌آید و پلی استیشن پورتال هم اتصال را تایید می‌کند.

اگر هنگامی که قصد اتصال هدست را دارید، پلی استیشن پورتال خاموش باشد، اتصال برقرار نخواهد شد و هدست‌ دوباره به پلی استیشن 5 متصل می‌شود.

اگر اعلان مربوط روی صفحه ظاهر نشد، دکمه PS Link روی پلی استیشن پورتال را یک بار فشار دهید.

 

تغییر صدای خروجی از پلی استیشن پورتال به پلی استیشن 5

مطمئن شوید که پلی استیشن 5 روشن است و آداپتور USB مخصوص PS Link به کنسول متصل است.

-    دکمه PS Link را حدود دو ثانیه نگه دارید تا چراغ آن به آرامی به رنگ سفید چشمک بزند. در این حالت هدست به‌دنبال دستگاه‌هایی که قبلا به آن‌ها متصل شده می‌گردد.
-    وقتی اعلان مربوط به دستگاه PS Link روی پلی استیشن 5 ظاهر شد، دستورات روی صفحه را به ترتیب انجام دهید. بعد از اتصال، چراغ هدست به رنگ آبی ثابت درمی‌آید و پلی استیشن پورتال هم اتصال را تایید می‌کند.

اگر هنگامی که قصد اتصال هدست را دارید، پلی استیشن 5 خاموش باشد، اتصال برقرار نخواهد شد و هدست‌ دوباره به پلی استیشن پورتال متصل می‌شود.

اگر اعلان مربوطه روی صفحه ظاهر نشد، دکمه PS Link روی آداپتور USB را یک بار فشار دهید.

راهنمای این بخش برای ایربادها هم عمل می‌کند و تمام مراحل اتصال آن‌ها یکسان هستند. 

 

می‌توانید سوالات بیشتر در رابطه با اتصال هدست و ایربادهای PULSE به پلی استیشن پورتال را در قسمت نظرات بیان کنید.
 

برچسب ها: پلی استیشن 5, پلی استیشن پورتال
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.