استودیو Criterion به شرکت EA در ساخت بازی Battlefield کمک می‌کند

استودیو Criterion به شرکت EA در ساخت بازی Battlefield کمک می‌کند

حاتم حیدری حاتم حیدری
5 ماه و 4 روز پیش

شرکت EA در این تابستان تغییری در سازماندهی شرکت‌هایش داده و استودیو Criterion از بخش EA sports به EA entertainment منتقل شده. هدف اصلی این کار کمک کردن این استودیو به ساخت نسخه بعدی بازی Battlfield است. علاوه بر این وینس زامپالا مدیر استودیو‌های شرکت EA و مسئول سری بازی Battlefield، بازی Apex Legends و جنگ ستارگان شرکت EA گفته‌است که این استودیو کماکان به ساخت نسخه بعدی بازی Need for Speed ادامه خواهد‌ داد.  او در ادامه گفت:

همانطور که گفته بودیم تمرکز همه ما روی بازی Battlefield هست و امروز استودیو Criterion نیز به دیگر استودیو‌های ما برای کار روی این فرانچایز بزرگ ملحق‌شد. عمده اعضای این استودیو به اعضای استودیو DICE و استودیو Ripple effect به رهبری بایرون بیید (Byron Beede) کمک خواهند‌ کرد. حضور این استودیو به همراه تکنولوژی‌های ما تاثیر مستقیم و آنی مثبتی بر بازی Battlefield 2042  و پروژه جدیدی که از جهان بازی Battlefield است، خواهد گذاشت.

همچنین قبلتر شرکت EA در سال 2020 اعلام کرده بود که وظیفه ساخت سری بازی Need for speed را دوباره به استودیو Criterion بازگردانده است. (استودیو Criterion قبلتر دو عنوان موفق از سری Need for speed یعنی بازی Hotpursuit و Most wanted را ساخته‌بود. همچنین در توسعه نسخه Rivals 2013 و بازی Star Wars: Battlefront 2 و بازی Battlefield V نیز مشارکت داشته‌است.) تازه ترین اثر این استودیو نیز بازی Need for Speed: Unbound بود. زامپالا در این باره گفت:

«من با استودیو های زیادی روی عناوین شوتر کار کردم اما چیزی که شاید درباره من ندانید علاقه من به ماشین‌ها و سبک ریسینگ است، من خوش‌بین هستم تا با استودیو Criterion هسته جدیدی را حول محور این سبک محبوب برای این فرانچایزبسازیم.»

برچسب ها: Battlefield 2042, Battlefield
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.