بازی Dead Space Remake حتی برای تیم سازنده آن هم ترسناک است

بازی Dead Space Remake حتی برای تیم سازنده آن هم ترسناک است

محمد مسعودی محمد مسعودی
5 روز پیش

بنا به گزارش‌ها، بازی Dead Space Remake به قدری ترسناک است که حتی اعضای تیم توسعه هم در زمان اجرای بازی می‌ترسند. در مصاحبه با مجله PLAY، دیوید روبیلارد (David Robillard)، مدیر فنی، اعتراف کرد که وقتی شب‌ها بازی را اجرا و از هدفون استفاده می‌کند با مشکل مواجه می‌شود چون « این بازی خیلی ترسناک است.»

 

 

روبیلارد گفت :« وقتی شب‌ها این بازی را اجرا می‌کنم، نمی‌توانم از هدفون استفاده کنم. بازی خیلی ترسناک است. فقط واقع‌گرایی و فضای بازی به تنهایی برای ترس کافی است. صدا، محیط، جلوه‌ها و داشتن سیستم‌هایی که سعی می کنند شما را به وحشت بیاندازند در این تجربه دخیل هستند.»
او در ادامه افزود :« تمام این کار‌ها می‌توانستند در کنسول پلی استیشن 4 پیاده شوند، اما نه به سطحی که امروز می‌بینیم. تمامی این‌ عناصر چیز‌های زیادی به این نوع ژانر اضافه می‌کنند و باعث می‌شوند که تجربه کامل‌تری شکل بگیرد.»

 

بررسی تمامی اطلاعات منتشر شده در مورد بازی Dead Space Remake

 

اگر تا به حال نمی‌دانستید، جان کارپنتر (John Carpenter)، کارگردان افسانه‌ای، اعلام کرده بود که در حال حاضر یک پروژه برای ساختی فیلمی از بازی Dead Space در دست توسعه است. کارپنتر قبلا درمورد علاقه او برای ساخت یک فیلم Dead Space صحبت کرده بود و حالا اعلام داشته که ساخت یک فیلم ترسناک در حال انجام است. 
کارپنتر در گذشته گفته بود که :« من یک طرفدار بزرگ بازی‌ها ویدیویی هستم، پس همه بازی‌ها را تجربه کرده‌ام. یک روز داشتم دوربین‌های دیجیتال جدید RED را نگاه می‌کردم و گفتم که دوست دارم یک فیلم از بازی Dead Space بسازم. بعد از آن همه می‌پرسیدند که کی فیلم را می‌سازی؟»

برچسب ها: Dead Space Remake, Dead Space
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.