سازندگان بازی L.A. Noire هنوز هم در حال کار روی پروژه‌هایی برای راکستار هستند

سازندگان بازی L.A. Noire هنوز هم در حال کار روی پروژه‌هایی برای راکستار هستند

رضا مدرسی رضا مدرسی
15 روز پیش

استودیو Video Games Delux که پیش از این با نام استودیو Team Bondi شناخته می‌شد، از آن شرکت‌هایی است که طرفداران خاص خود را دارد، چرا که قبلا توانسته با توسعه بازی L.A. Noire محصول قابل قبولی بسازد. حال گزارشاتی منتشر شده‌اند که می‌گویند این استودیو هنوز هم در حال همکاری با راکستار است و احتمالا می‌خواهد دوباره عنوانی در فضای آمریکای 1940 میلادی بسازد.

این گزارش که توسط VGC منتشر شده، از طریق صفحه اینستاگرامی آهنگساز این استودیو به دست آمده است. فریا گاربت (Freyja Garbett) در صفحه شخصی‌اش اعلام کرده که در حال ساخت و تنظیم آلبوم موسیقی برای عنوانی روانشناختی و هیجان انگیز با نام بازی Sowden House است که در لوس آنجلس دهه 40 میلادی جریان دارد و سازندگانش هم خالقان بازی L.A. Noire هستند. این پست اینستاگرامی بعد از انتشار گزارش VGC پاک شد تا حدس و گمان‌ها بیش از پیش شوند.

البته استودیو Video Game Delux در صحبت با VGC اعلام کرد که مشغول کار روی عنوانی با نام بازی Swoden House نیستند. این استودیو مدعی شد که بازی Swoden House همان محتوای حذف شده از بازی L.A. Noire بوده و قرار هم نیست در بازار منتشر شود و صرفا برای حمایت از کار آهنگساز، تصمیم گرفتند که این محتوای حذف شده را داخل استودیو به جریان بیندازند. البته این استودیو همچنان اعلام کرد که مشغول کار روی پروژه‌هایی برای راکستار است:

«ما انحصارا در حال کار روی پروژه‌هایی برای راکستار هستیم. کمی از موسیقی‌های آهنگ‌ساز استودیو، یعنی فریا گاربت، را که چند سال پیش ساخته بود هم در پروژه‌های خود استفاده کردیم. این موسیقی‌ها برای بازی L.A Noie تنظیم شده بودند که به دلیل حذف محتوا از بازی، هیچوقت منتشر نشدند. نمی‌دانیم که این محتوای حذف شده اصلا رنگ آفتاب به خودش خواهد دید یا نه، اما برای حمایت از این آهنگساز استودیو تصمیم گرفتیم که کار را کامل کنیم.»

برچسب ها: L.A. Noire, Rockstar
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.