بازی های ماه آپریل 2021 گیم پس مشخص شدند

بازی های ماه آپریل 2021 گیم پس مشخص شدند

بازی GTA 5، بازی MLB The Show 21، بازی Zombie Army 4 و عناوینی دیگر، این ماه به سرویس گیم پس اضافه خواهند شد.

 

بازی GTA 5 در هفته جاری و در تاریخ 19 فروردین به سرویس گیم پس برای کنسول و فضای ابری (the Cloud) اضافه خواهد شد. همچنین در این تاریخ عناوین دیگری مانند بازی Zombie Army 4: Dead War به فضای ابری، رایانه شخصی و کنسول، بازی Disneyland Adventures به فضای ابری و بازی Rush: A Disney/Pixar Adventure به فضای ابری سرویس  گیم پس اضافه خواهند شد.

 

در تاریخ 23 فروردین بازی NHL 21 از طریق سرویس EA Play برای کنسول‌ها منتشر خواهد شد. در تاریخ 26 فروردین شاهد انتشار بازی Rain on Your Parade روی فضای ابری، رایانه شخصی و کنسول برای سرویس گیم پس خواهیم بود و همچنین بازی Pathway هم برای سرویس گیم پس روی رایانه شخصی منتشر خواهد شد.

 

بازی MLB The Show 21، که برای فضای ابری و کنسول‌ها منتشر می‌شود، از اولین روز انتشار خود در تاریخ 31 فروردین به سرویس گیم پس افزوده خواهد شد.

البته که اضافه شدن بازی‌های جدید به این معنی است که بازی‌های دیگری این سرویس را ترک خواهند کرد.

 

عناوینی که در تاریخ 26 فروردین از گیم پس خارج خواهند شد این بازی‌ها هستند: بازی Deliver Us the Moon (برای کنسول و رایانه شخصی)، بازی Goto Roboto (برای کنسول و رایانه شخصی) و بازی Wargroove (برای کنسول و رایانه شخصی).

 

بازی‌های سرویس EA Play که از تاریخ 27 فروردین از این سرویس خارج می‌شوند بازی‌ Madden 15، بازی Madden 16، بازی Madden 17، بازی Madden 18 و بازی Madden 25 (تمامی این عناوین برای نسخه کنسول این سرویس در دسترس بوده‌اند) را شامل می‌شوند. دو عنوان دیگر با نام بازی NHL 18 و بازی NHL 19 هم کنسول را ترک خواهند گفت.

در ماه سپتامبر گذشته، مایکروسافت اولین بازی ایکس باکس با کنترل لمسی، یعنی بازی Minecraft Dungeons را معرفی کرد. طبق صحبت‌های مایکروسافت، از آن زمان کنترل لمسی یکی از محبوب‌ترین ویژگی‌های بازی فضای ابری روی اندروید محسوب می‌شود.

 

امروز این شرکت اعلام کرد که به همراه توسعه‌دهندگان خود در حال کار کردن روی 50 بازی لمسی بوده است و گفت که مخاطبان می‌توانند این بازی‌های را با استفاده از سرویس Xbox Cloud Gaming (Beta) تجربه کنند. علاوه بر بازی Minecraft Dungeons، کنترل لمسی ایکس باکس برای عناوین دیگری مانند بازی Sea of Thieves، بازی Geaers 5، بازی Dragon Quest 11: Echoes of an Elusive Age، بازی Slay the Spire و عناوین زیاد دیگری در دسترس است.

 

همچنین امروز یک ویژگی جدید دیگر از سرویس گیم پس روی کنسول، با نام Play with Friends معرفی شد. می‌توانید از صفحه اصلی سرویس گیم پس به بخش Play with Friends دسترسی پیدا کنید، این بخش به شما نشان می‌دهد که دوستانتان در حال تجربه کردن کدام بازی‌های سرویس گیم پس هستند. سپس شما می‌توانید به یک جلسه چندنفره قابل پیوستن وارد شوید یا بازی‌ای که دوستانتان در حال اجرا کردن هستند را نصب کنید.

برچسب ها: گیم پس
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.