ششم فوریه روز مهمی برای مشترکین گیم پس خواهد بود

ششم فوریه روز مهمی برای مشترکین گیم پس خواهد بود

محمد مسعودی محمد مسعودی
2 ماه و 17 روز پیش

ششم فوریه ۲۰۲۴ (۱۷ بهمن ۱۴۰۲)، می‌تواند روز مهمی برای مشترکین سرویس اشتراکی گیم پس باشد زیرا علاوه بر در دسترس قرار گرفتن یک بازی جدید، احتمال دارد که بازی‌های بیشتری که قرار است در ماه میلادی جاری منتشر شوند، معرفی شوند و به نمایش در آیند. ارزش سرویس بازی اشتراکی ایکس باکس در طول عمرش به شدت افزایش یافته است. در حال حاضر عناوین استودیوهای first-party بیشتری به نسبت گذشته در این سرویس در دسترس هستند و در کنار مجموعه‌ای عظیم از عناوین با کیفیت استودیوهای third-party، که بسیاری از آن‌ها در همان روز اول انتشار در این سرویس در دسترس بازیکنان قرار گرفته‌اند، تکمیل شده است. به طور معمول، اضافه شدن عناوین جدید به سرویس گیم پس از یک الگوی دوره‌ای پیروی می‌کند و تقریبا هر دو هفته یک بار، یک بازی جدید به این سرویس اضافه می‌شود.

 

 

مشترکین گیم پس در ژانویه ۲۰۲۴، شاهد راه یافتن عناوین هیجان‌انگیز زیادی به این سرویس اشتراکی بودند که از جمله آن‌ها می‌توان به بازی Palworld و بازسازی تحسین شده بقایی و ترسناک از بازی Resident Evil 2 و بازی Brotato، یک عنوان Rouglike شوتر، اشاره کرد. اولین عنوانی هم که در فوریه به این سرویس راه یافت، بازی Persona 3 Reload بود. 

یکی از عناوینی که در ماه فوریه در دسترس مشترکین این سرویس قرار می‌گیرد، بازی Anuchard است. این عنوان اکشن نقش آفرینی برای اولین بار در سال ۲۰۲۰ در دسترس بازیکنان قرار گرفته بود. در همان روزهای اول انتشار، این بازی نقدهایی منفی و متفاوتی را در پلتفرم استیم دریافت کرد، اما حالا این وضعیت تغییر کرده و در این پلتفرم امتیاز کلی «بسیار مثبت» را به خود اختصاص داده است.

 

 

در تاریخ ششم فوریه، این بازی برای مشترکین سرویس گیم پس در کنسول‌های ایکس باکس و کامپیوترهای شخصی، در دسترس خواهد بود. در حالی که راه یافتن این بازی در ششم فوریه یکی از دلایلی است که این تاریخ برای مشترکین این سرویس می‌تواند روز مهمی باشد، اما احتمال رونمایی همزمان از دیگر عناوین در این روز، بزرگ‌ترین دلیل اهمیت این روز است. 

لیست عناوینی که در فوریه ۲۰۲۴ برای مشترکین سرویس گیم پس در دسترس خواهند بود:

بازی Persona 3 Reload – در حال حاضر در دسترس است
بازی Anuchard  (ششم فوریه) 
بازی PlateUp ( ۱۵ فوریه)
بازی Open Roads ( ۲۲ فوریه)

 

 

این احتمال که کمپانی مایکروسافت موج جدیدی از عناوین آینده گیم پس را در روز دیگری معرفی کند، کاملا ممکن است، پس بازیکنان باید برای به روز رسانی‌ها و جزئیات بیشتر، گوش به زنگ باشند، اما محتمل‌ترین سناریو این است که این رونمایی در ششم فوریه صورت گیرد. در مقایسه با ماه‌های گذشته، جزئیات کمی در مورد عناوینی که در فوریه ۲۰۲۴ به گیم پس راه می‌یابند، منتشر شده است، پس دیدن چیزهایی که قرار است فاش شوند، بسیار جالب خواهد بود. اما تا زمان معرفی دیگر عناوین، بازیکنان می‌توانند انتظار بازی‌های تایید شده دیگری، به جز بازی Anuchard، را داشته باشند. بازی PlateUp، یک عنوان چند نفره Co-op، در تاریخ ۱۵ فوریه (۲۶ بهمن ۱۴۰۲) و بازی Open Roads، یک عنوان ماجراجویی مبتنی بر روایت، در تاریخ ۲۲ فوریه (سوم اسفند ۱۴۰۲) در کنار دیگر عناوین این سرویس قرار خواهند گرفت. 
 

برچسب ها: ایکس باکس گیم پس, Palworld
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.