شایعه: برنامه 10 ساله بازی Halo Infinite لغو شده است

شایعه: برنامه 10 ساله بازی Halo Infinite لغو شده است

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
2 سال و 18 روز پیش

بازی Halo Infinite قرار بود که یکی از بزرگترین عناوین منتشر شده توسط ایکس باکس باشد و نقشی کلیدی در برنامه‌های 10 سال آینده این کمپانی بازی کند. پیش از این قرار بود که بازی Halo Infinite یک بازی سرویس محور عظیم باشد و تا 10 سال آینده تمام محتویات داستانی جدید این مجموعه به‌صورت آپدیت‌های بزرگ برای این بازی منتشر شوند. اما مشکلات زیاد بخش چندنفره این بازی و پشتیبانی بسیار بد استودیو 343i، احتمالا باعث کنسل شدن برنامه‌های بلند مدت ایکس باکس برای این بازی شده است.


جز کوردن (Jez Corden) که به‌عنوان یکی از منابع خبری قابل اعتماد ایکس باکس شناخته می‌شود، اخیرا در استریم TXT ادعا کرده که استودیو 343i پروژه ساخت یک بازی جدید از سری Halo را آغاز کرده که ارتباطی با بازی Halo Infinite ندارد.

 


سال گذشته تصویری غیررسمی منتشر شد که نشان دهنده برنامه‌های کمپانی مایکروسافت برای انتشار عناوین انحصاری بود. این تصویر که توسط خود کوردن هم بازنشر شده بود، نشان می‌داد که پروژه بعدی استودیو 343i حداکثر تا سال 2025 منتشر خواهد شد.  


اگر ادعای کوردن درست باشد، احتمال این‌که بازی Halo Infinite هم به سرنوشت بازی Halo 5 دچار شود بسیار بالاست. بازی Halo Infinite احتمالا تا سه یا چهار سال توسط استودیو 343i پشتیبانی خواهد شد و پس از آن دیگر هیچ محتوای جدیدی برای آن منتشر نخواهد شد.


اگرچه تمامی مباحث بالا حدس و گمان هستند، اما جز کوردن در سال‌های اخیر خود را به عنوان یک منبع قابل اعتماد مطرح کرده و احتمال این‌که ادعای او درباره آغاز ساخت یک بازی Halo جدید درست باشد بسیار بالاست.

 

 
برچسب ها: Halo Infinite, ایکس باکس سری ایکس, ایکس باکس
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.