شایعه: بازی Hi-Fi Rush برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد

شایعه: بازی Hi-Fi Rush برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد

محمد مسعودی محمد مسعودی
3 ماه و 10 روز پیش

اخیرا شایعاتی پخش شده که نشان می‌دهند که مایکروسافت، قصد دارد یکی از عناوین تحسین شده خود را در پلتفرم رقیب منتشر کند و احتمال می‌رود که منظور از این عنوان تحسین شده، همان بازی Hi-Fi Rush باشد. این شایعه برای اولین بار توسط یوتیوبر و اینسایدر معروف، Nate the Hate، بازگو شده بود و تا حدی توسط فعالان وب سایت Windows Central، تایید شد.

 

Nate the Hate در پادکستش اشاره کرده بود که یک عنوان «تحسین شده» از مایکروسافت در سال ۲۰۲۴ برای پلتفرم رقیب این کمپانی منتشر خواهد شد و این بازی خاص، در زمان انتشارش، با عنوان «رقیب Game of The Year» شناخته می‌شد. با توجه به توضیحاتی که Nate the Hate ارائه کرد، تنها یک عنوان از کمپانی مایکروسافت با چنین توصیفاتی تطابق پیدا می‌کند و آن هم بازی Hi-Fi Rush است. در گزارشی از وب سایت ResetEra، کاربر lolilolailo، که در گذشته اطلاعاتی دقیق مربوط به انتشار سری بازی Persona و سری بازی Atlus در ایکس باکس را به اشتراک گذاشته بود، اشاره کرد که مایکروسافت در حال توسعه یک نسخه مخصوص نینتندو سوییچ از بازی Hi-Fi Rush است. 


شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که چرا برخی از طرفداران بر این باورند که این بازی برای پلی استیشن 5 در راه است ؟ بستگی دارد که «رقیب» ایکس باکس را چه کسی بدانید. از نظر مایکروسافت، نینتندو سوییچ هم یک رقیب محسوب می‌شود اما پلی استیشن 5 را می‌توان رقیبی به مراتب مهم‌تر برای ایکس باکس دانست. 


زمانی که طرفداران در حال بحث در مورد این شایعات بودند، وب سایت Windows Central گزارشی را منتشر کرد که در آن اعلام کرده است که با صحبتی که با منابع‌اش در مایکروسافت داشته، می‌تواند این موضوع را تایید کند که این کمپانی در حال برنامه‌ریزی‌هایی برای انتشار برخی از عناوین انحصاری‌اش در سایر پلتفرم‌ها است. چیزی که فیل اسپنسر (Phil Spenceer)، رئیس ایکس باکس قبلا به آن اشاره کرده بود.

 

برچسب ها: Hi-Fi Rush, ایکس باکس سری ایکس, پلی استیشن 5
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.