بازی Marvel's Spider-Man 2 به فروش پنج میلیون نسخه رسید

بازی Marvel's Spider-Man 2 به فروش پنج میلیون نسخه رسید

آرین صفری آرین صفری
8 ماه و 12 روز پیش

بازی Marvel’s Spider-Man 2 یکی از عناوین موفق و پرفروش پلی استیشن و استودیو Insomniac بوده است. این استودیو به‌تازگی برخی از آمار فروش به‌روزرسانی ‌شده بازی Spider Man 2 را به‌اشتراک گذاشته است. بسیاری از طرفداران تقریباً دو سال پس از عرضه بازی Spider-Man: Miles Morales مشتاقانه منتظر فصل بعدی این سری بودند و بازی Spider Man 2 نیز آن‌ها را ناامید نکرد؛ چراکه خیلی سریع توانست تنها چند روز پس از عرضه به یکی از تحسین‌شده‌ترین عناوین استودیو Insomniac تبدیل شد.

 

در این بازی که جریانات آن 10 ماه پس از وقایع بازی Spider-Man: Miles Morales رخ می‌دهد، بازیکنان کنترل مایلز (Miles Morales) و پیتر پارکر (Peter Parker) را در دست می‌کردند و بار دیگر باید به ماموریت خود برای محافظت از شهر نیویورک در برابر جنایتکاران و ابرشرورهای مختلف ادامه دهند و در بین راه باید با مشکلات و فشارهای زندگی روزمره شخصی خود نیز دست‌و‌پنجه نرم کنند.

 

 تار زدن پیشرفته‌تر بازی Spider-Man 2 و داستان تیره‌تر و احساسی‌ترش، توانست ترکیبی عالی را ارائه دهد و همین باعث شد که بازی Marvel’s Spider-Man 2 در اولین روز عرضه‌اش در بازار بیش از 2.5 میلیون نسخه بفروشد. این بازی توانست به سریع‌ترین فروش یک بازی انحصاری پلی‌استیشن در تاریخ این برند دست یابد و حتی از بازی God of War Ragnarok که سال گذشته عرضه شده بود نیز پیشی گرفت.

 

استودیو Insomniac جدیدا در توییتر مقادیر به‌روزرسانی شده فروش بازی را به‌اشتراک گذاشت و طبق این پست، بازی Marvel's Spider Man 2 در چند هفته گذشته موفق به فروش بیش از پنج میلیون نسخه شده است. این استودیو همچنین از طرفداران خود برای حمایت مداوم آن‌ها و کمک به بازی Spider-Man 2 برای رسیدن به این فروش قابل توجه تشکر کرد. استقبال بسیار مثبت از این بازی و موفقیت‌های تجاری آن، آینده‌ای روشن برای دیگر بازی‌های ابرقهرمانی استودیو Insomniac می‌سازد و بسیاری از بازیکنان از الان منتظر محتوای پس از عرضه آن هستند و شروع به‌گمانه‌زنی کرده‌اند که کدام شخصیت‌ها قرار است در آن حضور داشته باشند. حتی برخی به حضور دو شخصیت Daredevil و گروه The Hand رسیده‌اند. در همین حال، گزارش شده است که این استودیو از همین حالا تمرکز خود را روی بازی Marvel's Wolverine قرار داده است و قرار است در همان جهان بازی Spider Man جریان داشته باشد.

 

برچسب ها: Marvel's Spider-Man 2, پلی استیشن 5
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.