شایعه: مایکروسافت می‌خواهد هر صفحه نمایش را به ایکس باکس تبدیل کند

شایعه: مایکروسافت می‌خواهد هر صفحه نمایش را به ایکس باکس تبدیل کند

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
2 ماه و 3 روز پیش

در هفته‌های اخیر شایعات زیادی درباره احتمال تغییر سیاست‌های کمپانی مایکروسافت درباره ایکس باکس منتشر شدند و باتوجه به فعالیت‌های اخیر این کمپانی، به‌نظر می‌رسد که بسیاری از آن‌ها حقیقت دارند. این کمپانی به‌زودی اطلاعات بیشتری درباره سیاست‌های کاری ایکس باکس منتشر می‌کند و اخیرا گوشه‌ای از این سیاست‌ها را برای کارمندان خود شرح داده است.

 

 

به گزارش Inverse، در کنفرانس داخلی اخیری که توسط سارا باند (Sarah Bond)، رئیس ایکس باکس، برگزار شده بود، باند به کارمندان ایکس باکس اعلام کرده «هر صفحه نمایش به‌عنوان یک ایکس باکس درنظر گرفته می‌شود.»

 

در ادامه، باند درباره استراتژی جدید ایکس باکس برای حضور روی چندین دستگاه صحبت کرده و به هدف جدید ایکس باکس برای «تبدیل شدن به بزرگترین کمپانی مولتی‌پلتفرم دنیا» اشاره کرده است.
 

برای شرح بهتر این موضوع به کارمندان ایکس باکس، باند تصاویری از بازی Palworld را روی صفحه‌ نمایش‌ تبلت، تلویزیون، مانیتور و دستگاه‌های قابل حمل نمایش داده است. به گزارش Inverse، کارمندان ایکس باکس هم از مشاهده بازی Palworld روی تمام دستگاه‌های مذکور غافل‌گیر شده و حتی درباره احتمال عرضه کنسول دستی ایکس باکس (که شایعات آن اخیرا قوت گرفته) هم شوخی کرده‌اند.

 

پس از انتشار شایعاتی درباره احتمال عرضه عناوین انحصاری ایکس باکس روی کنسول‌های پلی استیشن 5 و نینتندو سوییچ، کمپانی مایکروسافت اعلام کرد که به‌زودی یک کنفرانس جدید برای ارائه اطلاعات بیشتر درباره سیاست‌های کاری ایکس باکس برگزار می‌کند.
 

براساس گزارشات اخیر، ممکن است عناوینی مثل بازی Starfield، بازی Indiana Jones and the Great Circle، بازی Hi-Fi Rush و بازی Sea of Thieves برای پلی استیشن 5 و نینتندو سوییچ منتشر شوند.

برچسب ها: xbox, game pass, palworld, starfield, indiana jones and the great circle, hi-fi rush, sea of thieves
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.